Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner

Aktuality

Reprezentaci čekají dvě důležitá dělení do skupin

Vydáno dne: 25.07.2016 | Autor: Jan Hájek

Čeští reprezentanti si momentálně užívají pár dní volna, kterých během prázdnin rozhodně nemají na rozdávání. Po vítězství v kvalifikaci Evropské ligy a na turnaji v Linzi je už o nadcházejícím víkendu čekají další duely. A už brzy se dozvědí dvě důležitá rozdělení do skupin.

celý článek

Gólman Petr Víšek: Snad toto velmi úspěšné období ještě nekončí

Vydáno dne: 22.07.2016 | Autor: Jan Hájek

ROZHOVOR

Brankářskou jedničkou české reprezentace se pro letošní sezonu stal Petr Víšek. Gólman Ladronky prožívá nejúspěšnější období své kariéry. V rozsáhlém rozhovoru pro náš web se vrátil k vyhrané kvalifikaci v Sanxenxo i prvenství v Linzi a prozradil, jestli má chuť si vyzkoušet zahraniční soutěž.

celý článek

BSWW Tour: Králem Lince je opět český tým

Vydáno dne: 17.07.2016 | Autor: redakce

2009, 2012, 2015 a 2016. To je výčet let, kdy se vítězem turnaje v Linci stal český národní tým. Poslední korálek do mozaiky je výsledkem vydařeného finále proti Rakousku. V něm slavili Češi vítězství 2:0 po gólech Barana a Vyhnala z penalty. V zápase o třetí místo vyhrály Bahamy nad Slovenskem 6:4, když o svém vítězství rozhodly 2 brankami v závěru utkání. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Martin Chalupa a nejlepším brankářem Petr Víšek.

celý článek

BSWW Tour: Češi porazili Bahamy a čeká je finále

Vydáno dne: 16.07.2016 | Autor: redakce

Linec - Těsné vítězství 3:2 na týmem Baham zajistilo českým hráčům postup do finále NationsCupu. Postupovou trefu vstřelil za stavu 2:2 Filip Vyhnal, když ve 30. minutě proměnil penaltu. O první dva góly českého výběru se postarali Tomáš Huráb a Josef Vladyka. V zítřejším finále se národní tým utká s domácím Rakouskem, které v druhém semifinále porazilo Slovensko 3:2. Výkop finále je naplánován na 18h.

celý článek

BSWW Tour: V cestě za obhajobou titulu stojí Bahamy

Vydáno dne: 15.07.2016 | Autor: redakce

Český tým zítra odehraje od 17:45 svůj úvodní zápas na turnaji Nationscup v rakouském Linci. V cestě za postupem do finále mu bude stát výběr Baham, se kterým si zahraje poprvé v historii. Český tým vyhrál tento turnaj v letech 2009, 2012 a naposledy v loňském roce, když ve finále porazil domácí Rakousko.

Nominace ČR: Jan Kalina, Petr Víšek - Martin Chalupa, Josef Vladyka, Filip  Vyhnal, David Radosta, Tomáš Nosek, Tomáš Huráb, Jiří Baran, Lukáš Kratochvíl. Trenér: Martin Chalupa.

celý článek

Evropská liga: Výhra nad Norskem zajistila šestý postup do baráže za sebou

Vydáno dne: 10.07.2016 | Autor: redakce | Foto: Manuel Queimadelos / beachsoccer.com

Nepřetržitě od roku 2011 postupuje český tým do baráže Evropské ligy. A rok 2016 není výjimkou. Tentokrát jako vítěz kvalifikační skupiny C. Po páteční výhře nad Nizozemskem (3:2) porazili čeští hráči Norsko 5:4. Svému soupeři tak oplatili rok starou trpkou porážku 6:9. (hned sedm hráčů dnešní sestavy si zahrálo s Norskem i před rokem). Lepší vstup do utkání měl český národní tým, který byl silnější v kombinaci a zaslouženě se ujal v 11. minutě vedení 2:0. O úvodní gól se postaral ve 4. minutě David Radosta, kterého našel nehlídaného Tomáš Huráb. V 11. fauloval Nergaard Michala Saláka a nejlepší český hráč za rok 2015 nařízený trestný kop nekompromisně proměnil. Jenže půl minuty před koncem třetiny Norové snížili. Radosta při rohu soupeře neuhlídal norského kapitána Salvesona a ten nezaváhal – 2:1.

celý článek

Evropská liga: Český tým vstoupí do soutěže proti Nizozemsku

Vydáno dne: 07.07.2016 | Autor: redakce

Sanxenxo (ESP) - Zítřejším duelem proti Nizozemsku startuje pro český výběr letošní pouť Evropskou ligou. A cíl je jasný. Úvodní výhrou vykročit za postupem do další fáze ligy. "Ve Španělsku mě nezajímá nic jiného, než první místo ve skupině a tedy postup na závěrečný turnaj." uvedl v nedávném rozhovoru hrající trenér Martin Chalupa. Ten do Španělska nominoval následující desítku jmen: brankáři Petr Víšek (Ladronka), Michal Kýček (Cheb), hráči Jiří Baran (Teplice), Tomáš Huráb (Ladronka), Pavel Stejskal, Martin Chalupa, Michal Salák, Filip Vyhnal, David Radosta, Jakub Mižár (všichni Bohemians). Duel s Nizozemskem můžete od 14:15 sledovat i na našem webu. V sobotu se pak střetnou s Nizozemci Norové a skupinu ukončí Češi v neděli 10. července od 13:45 hodin s Nory.

celý článek

Češi jsou pro finále favority, chtějí vyhrát všechna tři utkání

Vydáno dne: 23.06.2016 | Autor: Jan Hájek

Od pátku do neděle se v beach klubu Na Korábě uskuteční závěrečný turnaj Central Europe Cupu. Česká reprezentace v něm bude vystupovat v roli favorita. Týmy Slovenska, Dánska a Rakouska však přijedou do Prahy bojovat a co nejvíce našemu výběru cestu za prvenstvím znepříjemnit. Pojďme si představit jednotlivá mužstva.

celý článek

Finálový turnaj Central Europe Cupu se blíží, přípravy vrcholí

Vydáno dne: 22.06.2016 | Autor: Jan Hájek

Už jen hodiny zbývají do startu finálového turnaje Central Europe Cupu. Po třech přípravných dvojzápasech čeká českou reprezentaci vrchol premiérového ročníku této soutěže, kdy se postupně utká s Dánskem, Slovenskem a Rakouskem.

Během čtvrtka dorazí do Prahy jak Ricardo Garcia, delegát z Beach Soccer World Wide (BSWW), tak i dvojice zahraničních rozhodčích - Maďar Csaba Baghi a Švýcar Christian Zimmermann. Týmy budou postupně přijíždět během pátečního dopoledne. A v 17.45 hodin vše odstartuje v areálu Na Korábě zápas Rakouska se Slovenskem.

celý článek

Žluté lázně nabídly parádní zázemí i diváckou kulisu, ale jen jednu výhru

Vydáno dne: 19.06.2016 | Autor: Jan Hájek | Foto: Radek Velebil

Poslední přátelský dvojzápas před finálovým turnajem Central Europe Cupu výsledkově nedopadl podle představ. Po přesvědčivé sobotní výhře totiž naše reprezentace v neděli se Slovenskem prohrála.