facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Český pohár: BG1 Larosco získal v Uherském Hradišti zlatý hattrick

Český pohár: BG1 Larosco získal v Uherském Hradišti zlatý hattrick

Vydáno dne: 29.07.2016 | Autor: Jan Hájek

V Uherském Hradišti se v rámci akce Slovácké léto (desetidenní hudebně-sportovní festival) odehrál již poněkolikáté i turnaj v plážovém fotbale zařazený do Českého poháru. O tento sport byl nebývalý zájem, a tak kapacita musela být stanovena na 16 týmů.

celý článek

Český pohár: V Příbrami obhájil titul Moe´s Plzeň

Český pohár: V Příbrami obhájil titul Moe´s Plzeň

Vydáno dne: 28.07.2016 | Autor: Jan Hájek

V Příbrami se po jednoroční přestávce uskutečnil turnaj Českého poháru v plážové kopané. Při účasti pouhých tří mužstev obhájili titul z roku 2014 hráči plzeňského Moe´s. Titul však vybojovali až v úplně posledním utkání turnaje.

celý článek

Český pohár: AVE Bar Bar vítězem v Koryčanech

Český pohár: AVE Bar Bar vítězem v Koryčanech

Vydáno dne: 27.07.2016 | Autor: Fotbalon Team | Foto: Fotbalon Team

V sobotu 23. července se uskutečnil 2. ročník turnaje v plážové kopané v Koryčanech. Zúčastnilo se jej osm mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin po čtyřech. Diváci sledovali z tribuny vypjaté zápasy s krásnými góly. Z každé skupiny postupovaly do semifinále dva týmy. Mužstva na třetích a čtvrtých místech si dala penaltový rozstřel o celkové pořadí v turnaji.

celý článek

Staňte se nedílnou součástí plážové kopané v ČR!

Staňte se nedílnou součástí plážové kopané v ČR!

Vydáno dne: 13.10.2015 | Autor: Jan Hájek | Foto: Jan Hájek

Sezona 2015 se nezadržitelně blíží ke svému konci a je tedy čas myslet na sezonu následující. Ta bude pro český plážový fotbal mimořádně zajímavá. Kromě stávajících dlouhodobých soutěží, Českého poháru, jednorázových turnajů a účasti mužské reprezentace v Evropské lize nás totiž čeká i kvalifikace o postup na mistrovství světa. Abychom mohli zajistit hladký průběh všech soutěží a reprezentantům nejen samotnou účast v kvalifikaci MS, ale i kvalitní přípravu na ni, je potřeba ke stávajícím sponzorům a partnerům sehnat další silné a kvalitní spojence z řad podnikatelů. Obracíme se proto tímto na širokou veřejnost. Buďte tím silným a kvalitním partnerem právě Vy! Pomozte rozvoji plážového fotbalu v ČR! Na oplátku nabízíme zviditelnění Vaší firmy či společnosti na všech akcích, které během roku budeme pořádat a Vaši aktivní účast na reprezentačních akcích.

celý článek

Plážák míří do haly, první kvalifikace už v půlce října

Plážák míří do haly, první kvalifikace už v půlce října

Vydáno dne: 15.09.2015 | Autor: Jan Hájek

Od konce venkovní mistrovské sezony neuplynul ani týden a už je tu další možnost, kde se pořádně vyřádit při plážové kopané. Všichni míříme do haly! Dlouhodobý turnaj 3BS Winter Cup, to je v kategorii mužů osm kvalifikačních turnajů, semifinále a finále. U žen, mladších žáků, starších a mladších přípravek pak budou čtyři kvalifikace a rovnou finále. Systém je jednoduchý a zcela nekompromisní. Dál postupuje pouze vítěz. V každém turnaji se ve strahovské hale utkají vždy čtyři celky. Mohou to být stále ty samé celky nebo pokaždé úplně jiné. Je na každém fanouškovi našeho sportu, kolikrát si udělá čas a přijde se v pondělí večer proběhnout.

celý článek

V Pražské lize je dobojováno, titul slaví Kenya team

V Pražské lize je dobojováno, titul slaví Kenya team

Vydáno dne: 08.09.2015 | Autor: Jan Hájek

Vítězem druhého ročníku Pražské ligy plážové kopané se stal Kenya team (na fotce). O jeho prvenství bylo rozhodnuto už 14 dní před koncem soutěže, neboť porazil všechny své soupeře a nemusel se tedy ohlížet na zbývající program. V pondělí 7. září byly odehrány poslední dva zápasy sezony. A ještě stále bylo o co hrát - šlo v nich o určení týmů na druhém a třetím místě. Druhou příčku si do své moci uzmula Příbram, když porazila ČSOB 5:1. 

celý článek

V tuzemsku známe další vítěze

V tuzemsku známe další vítěze

Vydáno dne: 26.08.2015 | Autor: Redakce

Tuzemské soutěže i nadále pokračují na pražské Ladronce. V sobotu 22. srpna se v areálu Ladronka uskutečnil první turnaj amatérských družstev v plážové kopané v sérii „Stanley Beachsoccer Cup"Z vítězství se radoval tým FC Texas Nové Strašecí. V pražské lize již známe také vítěze, tím se stal Kenya team, který si před koncem ligy vytvořil dostatečný náskok a již nemůže být předstižen. Bližší informace přineseme po skončení pražské ligové soutěže. Pokud máte zájem zapojit se do soutěží plážového fotbalu, pak sledujte www.plazovakopana.cz během 14 dní budou připraveny přihlášky do nové soutěže, která bude probíhat v zimní sezóně již od konce října.

celý článek

Plážový fotbal pro všechny

Plážový fotbal pro všechny

Vydáno dne: 18.08.2015 | Autor: Redakce | Foto: Luděk Ballon

Plážový fotbal v ČR se čím dál více rozšiřuje. Po pravidelných soutěžích a kvalifikačních turnajích se podařilo o uplynulém víkendu připravit pilotní projekt i pro nejmenší fotbalisty. Na pražské Ladronce se sešel výběr dětí z celé ČR v přátelském turnaji Balkap Beach Cup. Cílem této akce bylo především seznámit děti s plážovou formou fotbalu a připravit jim zajímavé zpestření přípravy. Od zimní sezóny se podařilo vedení plážového fotbalu zajistit halu v Praze, která bude sloužit pro pravidelné turnaje a výchovu nových talentů českého fotbalu. Na své si samozřejmě přijdou i kategorie mužů a žen, které budou moci poměřit síly v jednotlivých mini turnajích. O všem budeme informovat do konce srpna na webu, kdy představíme zimní model turnajů. Zařadíme se tak mezi TOP evropské země, kde se plážový fotbal hraje po celý rok. Pokud máte zájem vyzkoušet si plážový fotbal, pak se stále můžete přihlásit na sobotní turnaj Stanley Beachsoccer Cup.

celý článek

Plážový fotbal zažil premiéru v Koryčanech

Plážový fotbal zažil premiéru v Koryčanech

Vydáno dne: 13.08.2015 | Autor: Fotbalon | Foto: Fotbalon

Fotbalon.cz pořádal 8.8.2015 první ročník amatérského turnaje v plážové kopané v Koryčanech, kterého se zúčastnilo 5 týmů z jižní Moravy. Slunce, písek, emoce a krásné góly bavily diváky, kteří sledovali z tribuny zápasy v plážové kopané. Po základní skupině a semifinálových bojích se ve finále potkaly týmy Ave BAR BAR (Uherské Hradiště) a Chřibští Medvědi (Střílky). Zápas byl od začátku ve vysokém tempu, jelikož oba týmy chtěly turnaj vyhrát. Stav po dvou třetinách byl nerozhodný 3:3, soupeři bojovali o každý balón. Nakonec se radoval tým Ave BAR BAR, který dokázal vstřelit dva rychlé góly v poslední třetině, na ty už hráči ze Střílek nedokázali odpovědět. Nejlepším hráčem turnaje se stal brankář vítězného týmu Radek Janečka

celý článek

Český pohár: Bohemka má double

Český pohár: Bohemka má double

Vydáno dne: 03.08.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

Český pohár poprvé v historii získal tým BS Bohemians 1905. Po tříleté nadvládě vystřídal na trůnu tým BS Ladronka Praha. Dosavadní vítěz BS Ladronka Praha však nenechal vítězi nic zadarmo a jako jediný tým zůstal ve finálovém turnaji neporažen. I tak skončil „pouze“ na stříbrné příčce, když k vítězství v poháru chyběl jediný gól. Nejlepším hráčem finálového turnaje byl vyhlášen kapitán Bohemians Martin Chalupa, nejlepším brankářem pak Petr Víšek. Střelecky na turnaji zazářil Denis Laňka, autor 8 gólů.

celý článek