facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Plážový fotbalista Jan Koller na Ladronce

Plážový fotbalista Jan Koller na Ladronce

Vydáno dne: 05.07.2013 | Autor: - | Zdroj: hattrick.cz

Ladronka liga míří do finále. Již v pondělí 8. července se může rozhodnout o postupujících týmech do národního superfinále. A další 3 týmy bojují o postupové místo. Čekají vás čtyři ligové zápasy, z toho dva zápasy týmu Bohemians 1905. V akci uvidíte nejen reprezentanty, kteří přivezli turnajové vítězství z Umagu, ale také Jana KolleraPomůže Jan Koller klokanům prodloužit neporazitelnost, v přímém souboji s týmem BS Ladronka? Přidá Martin Dlouhý další branky a vyhoupne se do čela tabulky střelců? Petr Víšek nebo Tomáš Židlický, brankáři reprezentace proti sobě, kdo vyhraje? To vše se dozvíte a uvidíte, když dorazíte v pondělí v 17.30 na Ladronku. Přijďte se občerstvit a pobavit se, plážový fotbal NENUDÍ!

celý článek

Český pohár: Adell Cup se koná již za dva dny!

Český pohár: Adell Cup se koná již za dva dny!

Vydáno dne: 04.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: Filip Fojtík PHOTOGRAPHER

Je již zavedenou tradicí, že se na Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti koná v létě turnaj v plážovém fotbale. Opět se naveze písek, postaví tribuny a může začít show, která diváky bude bavit, tak jako v předešlých letech. Letos proběhne v rámci festivalu Slovácké léto již čtvrtý ročník tohoto turnaje, který je nazván Adell Cup. Na polovinu přihlášených týmů však čeká novinka. Hrát se nebude jen na Masarykovo náměstí, ale též v místním aquaparku. Šest týmů se tak ve skupinové fázi představí zde, zbylá šestice se jako již tradičně představí v centru města, zde budou probíhat i všechny zápasy play-off (začátek v 15h). Do vyřazovací fáze se kvalifikuje osm nejlepších celků. Dosud vždy Adell Cup poznal jiného vítěze a to v následujícím složení Niva Nemšová (rok 2010), Imperial Media (2011) a FC Labužníci (2012). Osud tomu chtěl, aby los svedl do jedné skupiny oba poslední vítěze. Imperial Media a FC Labužníci v ní dále budou čelit týmům Fíci, MIVAcar, Hulín a AVC. Ve druhé skupině na náměstí se představí Nadační fond Martina Foukala, Staré Město, BG1 Beergate, Derfla, Gooners Brno a Buffalo Bar. Skupinová fáze začíná tuto sobotu v 10h. 

celý článek

Doplnění a novelizace pravidel

Doplnění a novelizace pravidel

Vydáno dne: 04.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: František Bořánek

S působností od 1. července vstoupila v platnost nová pravidla plážového fotbalu, která schválila pravidlová komise FIFA na lednovém semináři v Curychu. Do českého znění je přeložil předseda české komise rozhodčích plážového fotbalu Libor Kaštánek (viz foto). Změny (či doplnění) pravidel se týkají pravidla č. 7 (Hrací doba) a pravidla č. 11 (Zakázaná hra a nesportovní chování). Jejich úplné znění je možné dohledat uvnitř tohoto článku.

celý článek

Český pohár: V Ostravě připravují turnaj mužů i žen

Český pohár: V Ostravě připravují turnaj mužů i žen

Vydáno dne: 04.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: Hynek Sladký

O víkendu 20. až 21. července se v Ostravě uskuteční první ročník turnaje Ostravar Cup, který zahrnuje kategorii mužů, ale též kategorii žen. V sobotu přijde na řadu nejdříve mužský turnaj, o den později si pak spolu zahrají ženy. Hrát se bude v Beach areálu TJ Ostrava (Varenská ulice). Stále je možné se na turnaj přihlásit do 17. července skrze e-mailovou adresu sport@tjostrava.cz nebo poštou na adresu uvedenou v propozicích, startovné pro obě kategorie je stanoveno na výši 2 000 Kč. Hrát se bude na dva desetiminutové poločasy. Pořadatelem je domácí TJ Ostrava ve spolupráci s občanským sdružením PF Juventus. Bonusem pro účastníky a jejich doprovod je vstup zdarma do bazénu, který je přímo v areálu.

celý článek

Český pohár: V Praze se v neděli střetne pětice týmů

Český pohár: V Praze se v neděli střetne pětice týmů

Vydáno dne: 04.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: Petr Špírek

V neděli 7. července pokračuje Český pohár turnajem Ladronka Cup v Praze. Představí se zde pět týmů ve složení Beach Polabí Přerov nad Labem, BS Bohemians 1905, Sokol Pacov, BS Ladronka Praha a FK Zlíchov 1914. Hrát se zde bude o jedno volné místo na finálovém turnaji, který se odehraje 21. července v Praze. Mezi velké favority kvalifikace patří vedoucí tandem pražské ligy BS Bohemians 1905 a BS Ladronka Praha. Postup jim bude chtít znepříjemnit i Beach Polabí, český mistr z roku 2009 a vítěz letošního ročníku Zimní ligy. Na plážovou scénu se po krátké pauze vrací i FK Zlíchov 1914, který naposledy absolvoval zápas v plážovém fotbale v roce 2012 v rámci loňského ročníku Zimní ligy. Jediným nováčkem bude Sokol Pacov, který se ve svém úvodním zápase střetne s Ladronkou. Celý program zahájí v 10h duel Beach Polabí a BS Bohemians 1905. Hrát se bude systémem každý s každým. Rozlosování uvnitř článku.

celý článek

Seženou plážové fotbalistky hlavního partnera a objeví se na prvním MEZINÁRODNÍM MISTROVSTVÍ?

Seženou plážové fotbalistky hlavního partnera a objeví se na prvním MEZINÁRODNÍM MISTROVSTVÍ?

Vydáno dne: 02.07.2013 | Autor: Redakce

Plážová kopaná v tomto roce překonává jeden historický mezník za druhým. A nyní tu máme přímo fantastickou premiéru pro plážové fotbalistky. 1. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ŽEN ve španělském letovisku Torredembara, kam byla pozvaná i Česká republika.

V únoru se odehrál první mezinárodní halový turnaj nejlepších evropských klubů v Praze - Staropramen Cool Beach Soccer, mužské reprezentaci uniklo o jedno místo zařazení do Evropské ligy skupiny "A", ale díky umístění na květnové kvalifikaci ve Francii, postoupila česká reprezentace do evropského finále ve Španělsku s možností se do této prestižní kategorie týmů dostat. Vysokou kvalitu má pak i vítězství "repre" na turnaji beachsoccerové federace BSWW v chorvatském Umagu, kterého se účastnil i reprezentační tým Tahiti, kde se bude konat Mistrovství světa. Velkou výzvou a příležitostí pro popularizaci tohoto sportu je i oficiální pozvánka mezinárodní federace FIFA pro český reprezentační tým žen na „1. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ 2013“ ve španělském letovisku Torredembara a současně pozvánka na turnaj 3 zemí v Basileji, kde by se vedle domácího týmu Švýcarska měl objevit tým Německa a České republiky. Tyto akce jsou zásadní pro kvalifikaci na evropské OH 2015 a první MS žen.

Zájemcům a partnerům podporujících reprezentaci můžeme nabídnout prezentaci na sportovním vybavení, dresech a i volné místo pro zástupce partnera přímo při akci. Protože se termíny blíží, neváhejte se zapojit a podpořit tento moderní sport, který je IN.


Kontaktovat nás můžete telefonicky - Jan Dámec - 602 140 476 nebo e-mailem: marketing@plazovakopana.cz.

celý článek

Superliga: Ladronka přestřílela Braník a drží první místo

Superliga: Ladronka přestřílela Braník a drží první místo

Vydáno dne: 02.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: Petr Špírek

V pondělí 1. července pokračovala sedmým kolem Ladronka liga. V úvodním duelu programu mezi týmy BS Bohemians 1905 a Cinda Team bylo k vidění devatenáct branek. Klokanům v sestavě chybělo několik tradičních opor, přesto předvedli úchvatnou střeleckou potenci. Kapitán Martin Chalupa si do ligy přenesl výtečnou střeleckou produktivitu z reprezentačního výběru a proti Cindě se prosadil hned šestkrát. O čtyři góly se postaral i hrající trenér zelenobílých Marek Pospíšil. Nakonec vyhráli klokani 14:5. V přímém zápase o postup do Superfinále se střetly celky Malá Strana a Přerov. Hráči Malé Strany se dostali ve 32. minutě po brance Geisslera do vedení 3:2, ale o minutu později vyrovnal kanonýr Polabí Filip Horejc a v poslední minutě dokonal obrat Špurek. Přerov tak dokonale oplatil Malé Straně porážku z druhého kola téměř stejnou mincí, tehdy vývoj zápasu v posledních minutách zvrátila Malá Strana. Pokračování uvnitř článku.

celý článek

Vítězové potvrdili, že to s míčem umějí skvěle i na písku

Vítězové potvrdili, že to s míčem umějí skvěle i na písku

Vydáno dne: 02.07.2013 | Autor: František Bořánek | Zdroj: pisecky.denik.cz | Foto: František Bořánek

Písek – Již popáté rozdávali radost v hlubokém písku plážoví fotbalisté z regionu na hřišti v areálu místního fotbalového klubu. Jednalo se o oblastní kolo poháru, jehož vítěz má právo zúčastnit se finálového kola v Praze. Turnaje, který poprvé nesl jméno nového generálního partnera Platan Beachsoccer Cup 2013, se utkalo  pět týmů: Platan Team, Čibuk (změna názvu je na žádost zakladatelů FC Tchibuk, tento tým neměl s legendárním týmem píseckého futsalu téměř nic společného), KFC, SK SIKO Čimelice a Pozdní sběr. Organizátorům hrálo vše do karet, včetně skvělého počasí. O zábavu a sportovní kulturu nebyla nouze, a až na jeden vyhrocený okamžik, se celý turnaj odehrál se širokým úsměvem všech zúčastněných. Týmy se nejprve utkaly systémem  každý s každým a podle umístění pak v semifinále hrály první se čtvrtým a druhý se třetím. Poražení kopali pokutové kopy o konečné třetí místo  a vítězové si to rozdali ve finále o krásný putovní pohár. Pokračování uvnitř článku.

celý článek

Český pohár: Pozvánka na Banana Cup

Český pohár: Pozvánka na Banana Cup

Vydáno dne: 27.04.2013 | Autor: Redakce | Foto: FB Banana Cup

Plážový fotbal nehrají jen muži, ale i ženy. Jedním z tradičních českých turnajů určených pro ženy je Banana Beach Cup 2013, jehož pořadatelé připravují již 4. ročník. Hrát se bude v Praze na Ladronce od 20. do 21. července. Přihlášené týmy mají možnost ubytování ve vlastních stanech přímo v areálu. Obhájcem prvenství z loňského roku je tým Krupka, zbylé dvě pozice na stupních vítězů obsadili celky Minerva a Mělník. Více informací bude možné dohledat zde.

celý článek

McDonald´s Beach Cup - finále

Vydáno dne: 26.06.2012 | Autor: Redakce

2. ročník turnaje v plážové kopané pro žáky základních škol 2. stupně zná své vítěze.
V pátek 8.6.2012 proběhlo ve Žlutých lázních finále 2. ročníku McDonald´s Beach Cup. Vítězem v kategorii starších dívek se stal tým ZŠ Na Smetance.  V kategorii mladších žáku se stal vítězem tým z Gymnázia Nový Porg a kategorii starších žáků ovládl tým ze ZŠ Kolín II.

Rozlosování:
https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0Anl6eH6xK1RGdGMwMUNkYWNERkdUSlhkeGpKdmlQUHc&single=true&gid=2&output=html
 
Výsledky:
kvalifikace

https://www.plazovakopana.cz/clanky/ceska-republika/mcdonald´s-beach-cup-kvalifikace.html

finále
https://www.plazovakopana.cz/clanky/mcdonald´s-beach-cup/mcdonald´s-beach-cup-finale.html

Fota:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150918763118145.422457.170257313144&type=3

celý článek