facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Superliga: Jan Koller řádil v dresu klokanů

Superliga: Jan Koller řádil v dresu klokanů

Vydáno dne: 10.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: Pavel Mazáč

Nejzajímavější událostí 8. kola byl start Jana Kollera v dresu Bohemians 1905, ale pondělní program přinesl i další důležité momenty.  dohrávka 4. kola, ve kterém se střetly dva dosud nejlepší týmy soutěže. V souboji celků Bohemians 1905 a Ladronka Praha se po základní hrací době zrodila remíza 5:5, zápas tak rozhodlo až tříminutové prodloužení, v němž jako jediný našel střelecký recept na překonání soupeřovo obrany klokan Martin Boček. Hráči Ladronky tak museli být po zápase zklamaní, vítězství ve vyrovnaném utkání měli na dosah. Vždyť vyrovnávací gól na 5:5 přišel až v posledních vteřinách zápasu, když se prosadil ostře sledovaný Jan Koller. V tomto zápase to byl jeho již druhý gól, ten první si připsal již v šesté minutě první třetiny. Výraznou tváří duelu byl i mnohonásobný reprezentant v plážovém fotbale a futsale Martin Dlouhý. Jeho čtyři střelecké zářezy jej vynesly do čela tabulky střelců.

celý článek

Koller na písku zase pálil! Ale taktiku jsem si musel oživit, smál se

Koller na písku zase pálil! Ale taktiku jsem si musel oživit, smál se

Vydáno dne: 08.07.2013 | Autor: Jan Podroužek | Zdroj: isport.blesk.cz | Foto: Pavel Mazáč

Je mu jedno, jestli je pod ním tráva, nebo písek. Pálí všude. Jan Koller se opět po necelém půlroce objevil v dresu Bohemians 1905 v ligovém utkání plážového fotbalu. V souboji dvou nejlepších týmů proti Ladronce Praha dal dva góly a dotáhl „Bohemku“ k výhře v prodloužení 6:5. Míč se k němu dostal, když byl Jan Koller zhruba patnáct metrů od brány. Neváhal ani vteřinu. Rovnou do míče švihnul pravačkou a poslal ho do brány. 1:0 pro Bohemians 1905, za které střelecký rekordman fotbalové reprezentace nastupuje. „A to jsem hrál naposledy v únoru,“ připomíná 40letý kanonýr dávno minulý mezinárodní turnaj. „Jsem rád, že jsem mohl hrát, vyhráli jsme, takže spokojenost,“ pokračuje.

celý článek

Český pohár: BS Ladronka Praha nezaváhala a může obhájit domácí pohár

Český pohár: BS Ladronka Praha nezaváhala a může obhájit domácí pohár

Vydáno dne: 07.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: Jan Dámec

Praha - V neděli 7. července 2013 se uskutečnila pražská kvalifikace Českého poháru - Ladronka Cup. Oproti původnímu plánu se nakonec představila čtveřice týmů ve složení Beach Polabí Přerov nad Labem, Sokol Pacov, BS Ladronka Praha a FK Zlíchov 1914, tým BS Bohemians 1905 z turnaje odstoupil. Týmy se utkaly systémem každý s každým a vedoucí tým ligy BS Ladronka Praha nenechal nikoho na pochybách, že obhajobu poháru myslí vážně. Po třech vítězstvích se tedy radoval loňský mistr a vítěz poháru BS Ladronka Praha, když její hráči získali i trofej pro nejlepšího střelce - Milan Bouška s 8 góly a nejlepšího hráče - Tomáš Huráb. Brankářem turnaje byl zvolen Petr Zapletal z týmu Beach Polabí.

Výsledky najdete dále v článku...

 

celý článek

Jan Koller vede dcery ke sportu

Jan Koller vede dcery ke sportu

Vydáno dne: 05.07.2013 | Autor: Jan Škrle | Zdroj: jihoceskyfotbal.cz | Foto: Jan Škrle

Blatná/Smetanova Lhota: Kulaté čtyřicáté narozeniny oslavil na konci června nejlepší reprezentační střelec Jan Koller na hřišti. Exhibičním turnajem v Praze Lipencích, kde místní tým zároveň těšil z postupu do I. A třídy. Svůj tým sestavili oslavenci Hašek (50), Koller a Šmicer (40), i jejich parťák režisér Jakub Kohák (39), jimž davy fanoušků nadšeně aplaudovaly. „Člověk potká známé, zahrajeme si a popovídáme,“ řekl nám Jan Koller při návštěvě mládežnického turnaje v Blatné. Občas nastoupíte za Smetanovu Lhotu, ale prý vás uchvátil plážový fotbal. Čím? "Je to úplně něco jiného. Hraju za Bohemians Praha. V únoru jsem hrál velký mezinárodní turnaj a v červenci se zúčastním asi čtyř zápasů začínající české ligy plážového fotbalu. A vyloučen není ani můj start v reprezentaci" uvedl Jan Koller. Kompletní rozhovor uvnitř článku.

celý článek

Plážový fotbalista Jan Koller na Ladronce

Plážový fotbalista Jan Koller na Ladronce

Vydáno dne: 05.07.2013 | Autor: - | Zdroj: hattrick.cz

Ladronka liga míří do finále. Již v pondělí 8. července se může rozhodnout o postupujících týmech do národního superfinále. A další 3 týmy bojují o postupové místo. Čekají vás čtyři ligové zápasy, z toho dva zápasy týmu Bohemians 1905. V akci uvidíte nejen reprezentanty, kteří přivezli turnajové vítězství z Umagu, ale také Jana KolleraPomůže Jan Koller klokanům prodloužit neporazitelnost, v přímém souboji s týmem BS Ladronka? Přidá Martin Dlouhý další branky a vyhoupne se do čela tabulky střelců? Petr Víšek nebo Tomáš Židlický, brankáři reprezentace proti sobě, kdo vyhraje? To vše se dozvíte a uvidíte, když dorazíte v pondělí v 17.30 na Ladronku. Přijďte se občerstvit a pobavit se, plážový fotbal NENUDÍ!

celý článek

Český pohár: Adell Cup se koná již za dva dny!

Český pohár: Adell Cup se koná již za dva dny!

Vydáno dne: 04.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: Filip Fojtík PHOTOGRAPHER

Je již zavedenou tradicí, že se na Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti koná v létě turnaj v plážovém fotbale. Opět se naveze písek, postaví tribuny a může začít show, která diváky bude bavit, tak jako v předešlých letech. Letos proběhne v rámci festivalu Slovácké léto již čtvrtý ročník tohoto turnaje, který je nazván Adell Cup. Na polovinu přihlášených týmů však čeká novinka. Hrát se nebude jen na Masarykovo náměstí, ale též v místním aquaparku. Šest týmů se tak ve skupinové fázi představí zde, zbylá šestice se jako již tradičně představí v centru města, zde budou probíhat i všechny zápasy play-off (začátek v 15h). Do vyřazovací fáze se kvalifikuje osm nejlepších celků. Dosud vždy Adell Cup poznal jiného vítěze a to v následujícím složení Niva Nemšová (rok 2010), Imperial Media (2011) a FC Labužníci (2012). Osud tomu chtěl, aby los svedl do jedné skupiny oba poslední vítěze. Imperial Media a FC Labužníci v ní dále budou čelit týmům Fíci, MIVAcar, Hulín a AVC. Ve druhé skupině na náměstí se představí Nadační fond Martina Foukala, Staré Město, BG1 Beergate, Derfla, Gooners Brno a Buffalo Bar. Skupinová fáze začíná tuto sobotu v 10h. 

celý článek

Doplnění a novelizace pravidel

Doplnění a novelizace pravidel

Vydáno dne: 04.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: František Bořánek

S působností od 1. července vstoupila v platnost nová pravidla plážového fotbalu, která schválila pravidlová komise FIFA na lednovém semináři v Curychu. Do českého znění je přeložil předseda české komise rozhodčích plážového fotbalu Libor Kaštánek (viz foto). Změny (či doplnění) pravidel se týkají pravidla č. 7 (Hrací doba) a pravidla č. 11 (Zakázaná hra a nesportovní chování). Jejich úplné znění je možné dohledat uvnitř tohoto článku.

celý článek

Český pohár: V Ostravě připravují turnaj mužů i žen

Český pohár: V Ostravě připravují turnaj mužů i žen

Vydáno dne: 04.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: Hynek Sladký

O víkendu 20. až 21. července se v Ostravě uskuteční první ročník turnaje Ostravar Cup, který zahrnuje kategorii mužů, ale též kategorii žen. V sobotu přijde na řadu nejdříve mužský turnaj, o den později si pak spolu zahrají ženy. Hrát se bude v Beach areálu TJ Ostrava (Varenská ulice). Stále je možné se na turnaj přihlásit do 17. července skrze e-mailovou adresu sport@tjostrava.cz nebo poštou na adresu uvedenou v propozicích, startovné pro obě kategorie je stanoveno na výši 2 000 Kč. Hrát se bude na dva desetiminutové poločasy. Pořadatelem je domácí TJ Ostrava ve spolupráci s občanským sdružením PF Juventus. Bonusem pro účastníky a jejich doprovod je vstup zdarma do bazénu, který je přímo v areálu.

celý článek

Český pohár: V Praze se v neděli střetne pětice týmů

Český pohár: V Praze se v neděli střetne pětice týmů

Vydáno dne: 04.07.2013 | Autor: Redakce | Foto: Petr Špírek

V neděli 7. července pokračuje Český pohár turnajem Ladronka Cup v Praze. Představí se zde pět týmů ve složení Beach Polabí Přerov nad Labem, BS Bohemians 1905, Sokol Pacov, BS Ladronka Praha a FK Zlíchov 1914. Hrát se zde bude o jedno volné místo na finálovém turnaji, který se odehraje 21. července v Praze. Mezi velké favority kvalifikace patří vedoucí tandem pražské ligy BS Bohemians 1905 a BS Ladronka Praha. Postup jim bude chtít znepříjemnit i Beach Polabí, český mistr z roku 2009 a vítěz letošního ročníku Zimní ligy. Na plážovou scénu se po krátké pauze vrací i FK Zlíchov 1914, který naposledy absolvoval zápas v plážovém fotbale v roce 2012 v rámci loňského ročníku Zimní ligy. Jediným nováčkem bude Sokol Pacov, který se ve svém úvodním zápase střetne s Ladronkou. Celý program zahájí v 10h duel Beach Polabí a BS Bohemians 1905. Hrát se bude systémem každý s každým. Rozlosování uvnitř článku.

celý článek

Seženou plážové fotbalistky hlavního partnera a objeví se na prvním MEZINÁRODNÍM MISTROVSTVÍ?

Seženou plážové fotbalistky hlavního partnera a objeví se na prvním MEZINÁRODNÍM MISTROVSTVÍ?

Vydáno dne: 02.07.2013 | Autor: Redakce

Plážová kopaná v tomto roce překonává jeden historický mezník za druhým. A nyní tu máme přímo fantastickou premiéru pro plážové fotbalistky. 1. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ŽEN ve španělském letovisku Torredembara, kam byla pozvaná i Česká republika.

V únoru se odehrál první mezinárodní halový turnaj nejlepších evropských klubů v Praze - Staropramen Cool Beach Soccer, mužské reprezentaci uniklo o jedno místo zařazení do Evropské ligy skupiny "A", ale díky umístění na květnové kvalifikaci ve Francii, postoupila česká reprezentace do evropského finále ve Španělsku s možností se do této prestižní kategorie týmů dostat. Vysokou kvalitu má pak i vítězství "repre" na turnaji beachsoccerové federace BSWW v chorvatském Umagu, kterého se účastnil i reprezentační tým Tahiti, kde se bude konat Mistrovství světa. Velkou výzvou a příležitostí pro popularizaci tohoto sportu je i oficiální pozvánka mezinárodní federace FIFA pro český reprezentační tým žen na „1. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ 2013“ ve španělském letovisku Torredembara a současně pozvánka na turnaj 3 zemí v Basileji, kde by se vedle domácího týmu Švýcarska měl objevit tým Německa a České republiky. Tyto akce jsou zásadní pro kvalifikaci na evropské OH 2015 a první MS žen.

Zájemcům a partnerům podporujících reprezentaci můžeme nabídnout prezentaci na sportovním vybavení, dresech a i volné místo pro zástupce partnera přímo při akci. Protože se termíny blíží, neváhejte se zapojit a podpořit tento moderní sport, který je IN.


Kontaktovat nás můžete telefonicky - Jan Dámec - 602 140 476 nebo e-mailem: marketing@plazovakopana.cz.

celý článek