facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Reprezentační akce začínají

Reprezentační akce začínají

Vydáno dne: 09.06.2017 | Autor: Redakce | Foto: Petr Špírek

A je to tady, po několika týdenních trénincích jedeme na ostro! BSWW připravila plán této sezóny a české reprezentace obsadí všechny kategorie. Je to poprvé v historii, kdy máme zastoupení nejen A týmu, ale také U21 a žen. Průběžně budeme představovat jednotlivé akce, jak jdou za sebou.

Jako první odjíždí ve středu 14.6. nově poskládaný tým U21 do maďarského Siofoku. Zde se lvíčata při akci Talent Beachsoccer Tournament utkají s Francií o postup mezi nejlepší 4 týmy starého kontinentu. Více informace můžete najít zde.

Další v pořadí je A tým, který odlétá 21. 6. do srbského Bělehradu, kde bude bojovat s Estonskem, Srbskem a Norskem o postup do Promotion finále. Více informace můžete najít zde.

Ženy mají ještě měsíc příprav a na své první ME odlétají 5.7. Akce se koná v portugalském Nazaré, kde se nedávno konal Euro Winners Cup. Více informace můžete najít zde.
 

celý článek

I na druhém turnaji jsme skončili na 4. místě

I na druhém turnaji jsme skončili na 4. místě

Vydáno dne: 14.05.2017 | Autor: Redakce

České reprezentace se umístila na 4. příčce mezinárodního turnaje BELT AND ROAD INTERNATIONAL BEACH SOCCER CUP 2017 v Číně. Z vítězství se radoval tým Maďarska, který všechny 3 zápasy vyhrál. Na druhém místě skončila domácí Čína a bronzovou příčku obsadilo Chile.

celý článek

Turnaj v Číně

Vydáno dne: 06.05.2017 | Autor: Redakce

Česká reprezentace v pondělí odlétá na turnaj do Číny, kde se koná BELT AND ROAD INTERNATIONAL BEACH SOCCER CUP 2017. V českém týmu se tentokrát objeví 2 nováčci, kteří budou mít premiéru za národní tým. V tomto turnaji na sezónu se utkáme postupně s týmy Číny, Maďarska a Chile. Národní tým se vrací 16.5. odpoledne. Aktuální informace sledujte na www.facebook.com/beachsoccerczech, fotky je možné sledovat na Instagramu beachsoccerczech

celý článek

Mistrovství světa Bahamy 2017

Mistrovství světa Bahamy 2017

Vydáno dne: 29.04.2017 | Autor: Redakce

Finále: Brazílie - Tahiti 6:0
3. místo: Írán Itálie 5:3

Konečná tabulka:
1. místo - Brazílie
2. místo - Tahiti
3. místo - Írán

Nejlepší střelec adidas Golden Scorer
1. místo - Gabriele Gori (Itálie) - 17
2. místo - Rodrigo (Brazílie) - 9
3. místo - Mohammad Ahmadzadeh (Írán) - 9

Nejlepší brankář adidas Golden Glove
Peyman Hosseini (Iran)

Nejlepší hráč Golden Ball
Gold: Mohammad Ahmadzadeh (Írán)
Silver: Mauricinho (Brazílie)
Bronze: Datinha (Brazílie)

Fair Play Award
Brazílie

celý článek

Reprezentace skončila na 4. místě

Reprezentace skončila na 4. místě

Vydáno dne: 25.04.2017 | Autor: Redakce

České reprezentace se umístila na 4. příčce mezinárodního turnaje Tulip Beach Soccer Tournament Festival 2017 v  Istanbulu. Z vítezství se radoval tým Běloruska, který všechny 3 zápasy vyhrál a potvrdil, že právem patří do divize A. Na druhém místě skončila Anglie, která ve vzájemném zápase s Tureckem zvítězila na pokutové kopy. Bronzovou příčku obsadilo domácí Turecko. Nyní se čská reprezentace připravuje na turnaj v Číně, kam odjíždí 8. května. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Zdroj: http://teplicky.denik.cz/ostatni_region/plazovi-fotbaliste-cerny-a-baran-v-reprezentacnim-triku-nezklamali-20170424.html

celý článek

Interview s hráči národního mužstva před zahájením turnaje

Interview s hráči národního mužstva před zahájením turnaje

Vydáno dne: 21.04.2017 | Autor: Redakce

Praha / Istanbul - Národní mužstvo plážové kopané se nachází v Turecku, kde v hlavním městě Istanbul odehraje mezinárodní prestižní turnaj Tulip festival. Hráči včera absolovovali první přípravný trénink před dnešním úvodním duelem s Běloruskem. Úvodní utkání odehraje Česká reprezentace dnes 21.4. od 14:00h v Istanbulu. Utkání bude možné sledovat live, odkaz zjišťujeme. Aktuální informace sledujte na www.facebook.com/beachsoccerczech

celý článek

Reprezentace odlétá na první turnaj do Istanbulu

Reprezentace odlétá na první turnaj do Istanbulu

Vydáno dne: 19.04.2017 | Autor: Redakce

Česká reprezentace dnes odlétá na turnaj do Istanbulu, kde se koná Tulip Beach Festival 2017. V českém týmu se objevilo několik nových tváří včetně obou brankářů. V tomto přípravném turnaji na sezónu se utkáme postupně s týmy Běloruska, Turecka a Anglie. Aktuální informace sledujte na www.facebook.com/beachsoccerczech

celý článek

V Barceloně proběhlo rozlosování předkola Euro Winners Cup 2017 Nazaré!

V Barceloně proběhlo rozlosování předkola Euro Winners Cup 2017 Nazaré!

Vydáno dne: 11.04.2017 | Autor: Redakce | Foto: www.beachsoccer.com

Nejprestižnější klubová soutěž Evropy v plážové kopané, neboli Beach soccer Euro Winners Cup 2017 Nazaré zná své účastníky i v kvalifikační části - preliminary round. Rozlosování skupin je již známo a Český zástupce SK Bosnia Online EU Teplice zamířil přímo do skupiny A.

 

celý článek

Euro Winners Cup 2017 Nazaré

Euro Winners Cup 2017 Nazaré

Vydáno dne: 09.04.2017 | Autor: Redakce | Zdroj: www.beachsoccer.com

Nejprestižnější klubová soutěž Evropy v plážové kopané, neboli Beach soccer Euro Winners Cup 2017 Nazaré zná své účastníky. Rozlosování skupin hlavní části je již známo jak u mužů tak i u žen. Další historickou změnou kromě destinace je nově i kvalifikace, neboli preliminary round. Česká republika má dva zástupce v této prestižní soutěži mužů a to úřadujícího mistra Superligy 2016 Beach Soccer Ladronka Praha a bronzová SK Bosnia Online EU Teplice. Český mistr Ladronka Praha míří do skupiny H hlavní části EWC a jeho soupeři budou : GWP Cservy (Maďarsko), BATE Borisov (Bělorusko) a tým z preliminary round skupiny 4. V pondělí 10.4. od 13 h proběhne v Barceloně rozlosování a budeme tak znát i soupeře SK Bosnia Online EU Teplice. Preliminary round zahájí 26.května a skončí 28.května. Den poté 29.května již bude následovat hlavní část ligy mistrů plážové kopané, neboli Euro Winners Cup 2017 Nazaré.

celý článek

Evropská liga připravena!

Evropská liga připravena!

Vydáno dne: 08.04.2017 | Autor: Redakce | Zdroj: www.beachsoccer.com

Evropská liga plážového fotbalu je znovu zpět, tentokrát ještě větší, lepší a atraktivnější než kdykoliv předtím!
Evropská liga plážového fotbalu (EBSL) se vrací, již po dvacáté, tento rok se dvěma turnaji navíc, což přivítali všichni fanoušci plážového fotbalu. Pořadatelské země a města, včetně složení skupin jsou velmi zajímavé a slibují atraktivní podívanou, takže se máme na co těšit. EBSL je zárukou nejvyšší kvality tohoto „mladého“ sportu, který se těší stále větší popularitě nejen v našich končinách.

celý článek