facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Český pohár: Připravit! Pozor! Start v Příbrami

Český pohár: Připravit! Pozor! Start v Příbrami

Vydáno dne: 05.05.2014 | Autor: redakce | Foto: Jan Hájek

Kolotoč regionálních kvalifikačních turnajů Českého poháru se roztočí úvodní předehrávkou v Příbrami, kde se již tento čtvrtek uskuteční úvodní díl celé série. O jedno postupové místo do národního finále se v areálu sportovního klubu SK Spartak Příbram utká sedmička týmů. Čtveřici pocházející přímo z Příbrami (Písek v trenkách, Vantroci, Fata morgána a Ponožky v sandálech), doplní boleslavské Lovemakers a plzeňské výběry Moe´s A a Moe´s B. Hledat favorita není úplně jednoduché, jelikož se zde objeví některé, pískem dosud neprověřené týmy, v nichž se může skrývat netušený potencionál. Na základě zkušeností z loňského ročníku tamní příbramské ligy to zřejmě budou plzeňští Moe´s (2. místo v lize) a Ponožky v sandálech (3. místo).

celý článek

EWC: Klokani jedou na Ligu mistrů i s Kollerem

EWC: Klokani jedou na Ligu mistrů i s Kollerem

Vydáno dne: 29.04.2014 | Autor: Redakce | Foto: Petr Špírek

BSWW zveřejnila seznam 23 jmen účastníků 2. ročníku Ligy mistrů, která je známa pod názvem Euro Winners Cup (EWC). Účastníků bude nakonec 24, ale v Anglii se o mistrovském titulu rozhodne až těsně před turnajem. Počet týmů tak oproti roku 2013 vzrostl o čtyři. Českou republiku bude zastupovat tým BS Bohemians 1905, vítěz Superligy za rok 2013. Vedení českého mistra již s předstihem oznámilo nominaci pro turnaj, ve které nechybí ani Jan Koller, legenda českého fotbalu, která se aktivně na zisku titulu podílela. Kompletní nominaci je možné najít uvnitř článku. EWC se odehraje od 3. do 8. června v italské Catanii.

celý článek

Mercedes-Benz BS Cup přesunut na jiný termín

Vydáno dne: 22.04.2014 | Autor: Redakce | Zdroj: www.ceskypivnifestival.cz

Pražský turnaj Mercedes-Benz Beach Soccer Cup 2014 byl organizátory přesunut na jiný termín, o kterém Vás budeme informovat. Původně plánovaný víkendový turnaj na Letné se nemůže uskutečnit v daném místě z technických důvodů. Původně víkendový turnaj v plážové kopané v rámci Českého pivního festivalu se měl konat 24.-25.května 2014.

Pokud si chcete zahrát plážový turnaj, pak další turnaje najdete zde - www.plazovakopana.cz/turnaje

 

celý článek

Ruskou ligu čekají novinky

Ruskou ligu čekají novinky

Vydáno dne: 05.04.2014 | Autor: redakce | Foto: beachsoccer.ru

Jedna z nejlepších soutěží na světě zná již svůj jízdní řád. Ruská liga započne svou letošní pouť v Petrohradu, kde se úvodní etapa odehraje od 11. do 15. června. Další dvě etapy základní části se uskuteční v Samaře (26. - 29. června) a v Moskvě (16. až 20. července). O konečném vítězi se rozhodne ve Volgogradu od 5. do 11. sprna. Na týmy a fanoušky ruské ligy čeká hned několik novinek, které oznámil tamní svaz na svém webu. Jednotlivé novinky rozebíráme uvnitř článku.

celý článek

Start nové sezony se kvapem blíží

Start nové sezony se kvapem blíží

Vydáno dne: 03.04.2014 | Autor: redakce

Aktualizováno 15. 4.! Již pošesté se bude o mistru České republikyv plážovém fotbale rozhodovat v ligové soutěži. Letošní ročník Superligy se opět odehraje kompletně v Praze a listině přihlášených nechybí ani všichni předchozí mistři Plzeň Team (rok 2011), BS Ladronka Praha (2010, 2012), BS Bohemians Praha (2013) a FK Viktoria Žižkov (vítězem v roce 2009 pod názvem Beach Polabí). Soutěž by měla odstartovat úvodním kolem 15. května na Ladronce. Další informace o ligách najdete uvnitř článku.

celý článek

Mercedes-Benz BS Cup 2014

Mercedes-Benz BS Cup 2014

Vydáno dne: 24.05.2014 | Autor: Redakce | Zdroj: www.ceskypivnifestival.cz

Letní sezóna začíná i u nás a již nyní najdete několik turnajů do kterých se můžete přihlásit. Velkou novinkou a lákadlem pro všechny, kteří chtějí zažít skvělý víkend na hřišti a u piva s partou přátel se koná v Praze na Letné. Přijeď si zahrát Mercedes-Benz Beach Soccer Cup 2014 PŘESUNUTO NA JINÝ TERMÍN! - víkendový turnaj v plážové kopané v rámci Českého pivního festivalu se koná 24.-25.května 2014. 

 

Chceš si zahrát 8 zápasů v písku?                                                                  
Chceš si zahrát za Prize money v hodnotě 24 tisíc Kč a další hodnotné ceny od našich sponzorů?
Chceš mít po celý víkend vstup zdarma na největší pivní festival ve střední a východní Evropě?
Chceš zhlédnout bratrovražednou bitvu mezi ČR – Slovensko v plážové kopané?
Chceš se podívat, jak se s pískem vypořádají hvězdy televize Nova?

Pak neváhej, míst je málo a přihlášky jen do 12.4.!!!
Klikni zde a přihlaš se!

celý článek

Příprava Portugalců bez Madjera a Belchiora

Příprava Portugalců bez Madjera a Belchiora

Vydáno dne: 28.03.2014 | Autor: Redakce | Foto: http://www.fpf.pt

Další tým se probudil ze zimního spánku. Poté co svou přípravu na letošní sezonu zahájily například týmy Anglie, Francie, Nizozemska, Maďarska, Ázerbájdžánu, Německa nebo Běloruska, se příští týden poprvé sejde i národní tým Portugalska. Trenér Mário Narciso si do střediska Estágios de Rio Maior pozval 15 hráčů, které od 6. do 9. dubna čeká sedm přípravných jednotek. V nominaci chybí zkušení hráči Madjer, Belchior, Cavalcanti, Jordan nebo Graca. Šanci tak dostane nová vlna hráčů, kteří na sebe upozornili v loňském ročníku portugalského šampionátu. Nominaci najdete uvnitř článku.

celý článek

Francie dvakrát v přípravě zdolala Anglii

Francie dvakrát v přípravě zdolala Anglii

Vydáno dne: 28.03.2014 | Autor: redakce | Foto: footbretagne.fff.fr

Národní tým Anglie, náš zřejmě první soupeř v letošním ročníku Evropské ligy, má za sebou první dvě přípravná utkání v nové sezoně. K poměření sil si je do Rennes pozval francouzský tým, jež svého ostrovního soka porazil nejdříve 7:5 a ve čtvrtek 5:3. Oba zápasy se odehrály v kryté hale pod velmi slušnou diváckou kulisou. V nominacích obou týmů se představilo i několik nových hráčů. Především Stéphane François, trenér domácího  výběru, se rozhodl otestovat novou krev a dal příležitost hned osmi novicům.

celý článek

Evropská liga: Harmonogram hotov, Češi pojedou do Maďarska

Evropská liga: Harmonogram hotov, Češi pojedou do Maďarska

Vydáno dne: 26.03.2014 | Autor: redakce | Foto: beachsoccer.com

A je konečně jasno. Český tým si v kvalifikačním turnaji divize B Evropské ligy zahraje s Maďarskem, Anglií a Andorrou. Ve všech případech se jedná o týmy, s nimž se český výběr potkal již několikrát. Nejčastěji se střetl s Maďarskem, s nímž  má negativní bilanci vzájemných zápasů v poměru 3:7. S Anglií se Češi potkali dvakrát, a to loni. V úvodním duelu podlehli svému soupeři 2:3 po penaltovém rozstřelu, v druhém zápase vyhráli 4:3. S Andorrou mají Češi bilanci čistě kladnou - tři zápasy, tři vítězství. Turnaj se bude hrát od 8. do 10. srpna v maďarském městě Siofok. Do další fáze Evropské ligy postoupí přímo dva nejlepší týmy, šanci má i tým na třetí pozici, musí však mít nejlepší bilanci bodů (případně skóre) ze všech týmů na třetích místech. Kompletní harmonogram je uvnitř článku.

celý článek

Euro Winners Cup: Letenky směr Itálie

Euro Winners Cup: Letenky směr Itálie

Vydáno dne: 22.03.2014 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.com

II. ročník turnaje Euro Winners Cup bude hostit italské město Catania, na svém webu to oznámila organizace BSWW. Turnaj, který je určen vítězům národních soutěží, se uskuteční od 3. do 8. června. Zároveň se zde v tomto období zřejmě odehraje i úvodní podnik Evropské ligy, takže bude program zřejmě dosti hektický. Právo reprezentovat naši zem má celek BS Bohemians 1905

celý článek