facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Příprava: Národní tým cestuje do Běloruska

Příprava: Národní tým cestuje do Běloruska

Vydáno dne: 30.06.2014 | Autor: Redakce | Foto: http://en.wikipedia.org/

Evropská liga je již ve své polovině, ale český národní tým má ještě 5 týdnů volna před závěrečnou etapou v Siofoku. Zde narazí na domácí Maďarsko, Anglii, Andorru a umístění do druhého místa pak zaručí přímý postup do finálové skupiny. Trenér Michael Lukič a hrající asistent Martin Chalupa neponechávají nic náhodě a již 2 měsíce pravidelně trénují s širším kádrem na Ladronce. Ve středu 2. 7. v rámci přípravy odcestuje tým na turnaj do Běloruska, kde narazí na domácí hrající divizi A a Írán, který je pravidelným účastníkem MS. Trenér Lukič nechal odpočívat některé z opor a vybral pro následující akci tyto hráče: Židlický, Malina, Chalupa, Huráb, Hašek, Radosta, Vyhnal, Salák, Pozníček, Lukič Tomáš. V týmu tak dostanou šanci převážně nováčci. Další přípravný turnaj na sebe nenechá dlouho čekat a 19.-20. července bude na programu turnaj v rakouském Linzi, kde český národní tým již několikrát hrál. Zde bude nominace ohlášena příští týden a zcela jistě dostanou šanci i další hráči.

celý článek

Český pohár: Národní finále pro Káňata

Český pohár: Národní finále pro Káňata

Vydáno dne: 25.06.2014 | Autor: Michal Gross, redakce | Foto: Michal Gross

Již třetí ročník turnaje Bezedos Cup se konal v sobotu 21. června přímo na Masarykově náměstí v Náchodě. Turnaj se koná přímo v historickém středu Náchoda, kam se musí navést 150 tun písku, okolo hřiště postavit 70m lešení a kompletní vybavení pro konání turnaje. Letošního ročníku se zúčastnilo 7 týmů z celého okolí Náchoda. Jeden zúčastněný tým byl dokonce dámský. Turnaj se rozehrál v 9 hodin ráno systémem každý s každým. Z 21 odehraných zápasů v 17 hodin vzešel vítěz turnaje, kterým se stal tým Káňata Broumov.

celý článek

Superliga: Favorité si s chutí zastříleli

Superliga: Favorité si s chutí zastříleli

Vydáno dne: 25.06.2014 | Autor: redakce | Foto: Petr Špírek

Ani páté kolo Superligy nezměnilo nic na tom, že týmy Bohemians 1905 a Plzeň Team pokračují v soutěži bez ztráty bodu. Klokani v pondělí porazili lehce Braník 7:2, Plzeň Team převálcoval Žižkov dokonce 10:2. Rozhodnout o titulu může již příští kolo, kdy je na programu vzájemný zápas dvojice vedoucích týmů. Pokud jeden z nich zvítězí v základní hrací době, zajistí si tím s předstihem jednoho kola mistrovský titul a účast v příštím ročníku Ligy mistrů ...

celý článek

Český pohár: Hattrick pro Plzeň Team na domácí půdě

Český pohár: Hattrick pro Plzeň Team na domácí půdě

Vydáno dne: 21.06.2014 | Autor: Redakce | Foto: Redakce

Vítězem i třetího ročníku kvalifikace Českého poháru v Plzni je Plzeň Team. Jeho hráči se tak mohou těšit na účast v národním finále, které se odehraje 26. července v Praze. V cestě za titulem mířil tým vcelku suverénně, když nejtěžší chvilky prožíval v semifinále, v němž narazil na houževnatě hrající Mengy Team Klatovy. Mengy se ujal brzkého vedení díky přímému kopu Mariána Drahoše, kterým vymetl pavučiny v levém horním růžku. A o chvíli později byl Mengy Team blízko druhého gólu. Šanci však neproměnil, naopak rychlou odpověď našel Karel Fűrbacher. O postupovou střelu se pak postaral Marek Mižár. Ve druhém semifinále bylo k vidění ještě méně branek. O jediný gól zápasu se postaral David Smolák, útočník týmu Velbloudi Plzeň. Vítěz skupiny B tak v semifinále vyřadil Lítající jeleny. FInále bylo v režii Plzeň Teamu. Zkušený výběr pod vedením kapitána Fűrbachera porazil mladíky z Velbloudů (věkový průměr 20 let) 3:1. Dvě trefy si na finále nechal Tomáš Peteřík, nejlepší střelec turnaje.

celý článek

Superliga: Klokani zpět v čele

Superliga: Klokani zpět v čele

Vydáno dne: 17.06.2014 | Autor: redakce | Foto: Petr Špírek

Superliga v pondělí pokračovala 4. kolem a v úvodním duelu na sebe narazily dosud dva neporažené týmy. Hráči Bohemians byli nakonec v zápase proti Juniorům úspěšnější a zápas vyhráli 6:4, ale nováček soutěže jim zdatně zatápěl a po první části byl stav nerozhodný 2:2. V té druhé si ale klokani vytvořili rozhodující náskok, když odskočili do vedení 5:2. A své třetí ligové vítězství si již do konce zápasu pohlídali. Hattrickem se na triumfu podílel Jan Koller. Prvních tří bodů se v sezoně dočkal Braník, když se mu podařilo otočit zápas proti Žižkovu ....

celý článek

Koller prožívá na pláži ideální fotbalový důchod, s Bohemkou prohnal i milánské profíky

Koller prožívá na pláži ideální fotbalový důchod, s Bohemkou prohnal i milánské profíky

Vydáno dne: 12.06.2014 | Autor: dos, Sport.cz | Zdroj: sport.cz | Foto: BS Bohemians 1905

Zase byl ve svém živlu. Loni se nejlepší kanonýr v historii fotbalové reprezentace podílel na plážovém titulu BS Bohemians 1905. Proto si Jan Koller nemohl nechat uniknout okamžik, kdy český šampión v sicilské Catanii poprvé vstoupil na scénu Ligy mistrů. „Plážový fotbal mě hrozně baví. Za svojí kariéry jsem byl zvyklý být stále s partou a cestovat po světě. Proto jsem uvítal možnost vyrazit na Sicílii. Plážový fotbal je pro mě velký relax," libuje si Koller.

celý článek

Superliga: Do čela soutěže se posunul tým Junioři

Superliga: Do čela soutěže se posunul tým Junioři

Vydáno dne: 14.06.2014 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Třetím kolem pokračovala po krátké pauze (kvůli Lize mistrů) Superliga. Do čela soutěže se s devíti body posunuli Junioři, ale hned za nimi jsou další dva týmy, které rovněž neztratily ani jeden bod. Ve třetím kole si Junioři vyšlápli na tým BS Ladronka Praha, vicemistra ČR za loňský rok. Nováček si proti zkušenějšímu soupeři vypracoval rozhodující náskok již v první třetině. Tu vyhrál 4:1 a v té druhé tým vedený Martinem Chalupou odskočil až na hrozivé skóre 8:1 ...

celý článek

Petr Mandík: Mančaft jsme měli na semifinále

Petr Mandík: Mančaft jsme měli na semifinále

Vydáno dne: 12.06.2014 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

V roce 2012 se poprvé objevil Petr Mandík na mezinárodní scéně, když byl členem reprezentace na turnaji Evropské ligy v Haagu. Během následující zimy se stal hráčem Bohemians 1905 a díky novému angažmá se zúčastnil dvou mezinárodních klubových turnajů v Praze. Ta největší výzva však přišla až začátkem června tohoto roku, když společně s dalšími klokany odcestoval na Ligu mistrů do italské Catanie

celý článek

Euro Winners Cup

Euro Winners Cup

Vydáno dne: 06.06.2014 | Autor: Redakce | Zdroj: beachsoccer.com | Foto: beachsoccer.com

Sobotní program Euro Winners Cup byl pro týmy velmi nabitý. Nejdříve se v dopoledních hodinách odehrálo čtvrfinále a odpoledne semifinále. A to jak pro vítězné, tak poražené týmy, které si zahráli ve skupině o 5.-8. místo. Do finále postoupili a nejúspěšnějšími celky těchto vyřazovacích bojů byli BSC Kristall a Milano BS. Tyto dva týmy se tak utkají o nejlepší tým Evropy. Za zmínku stojí, že milánští byli jednu minutu od vyřazení již v osmifinále od českého mistra BS Bohemians 1905. Těsně před 20 hodinou tak uvidíme, jestli klokani prohráli s nejlepším týmem Evropy.

Kompletní výsledky najdete dále v článku včetně live přenosu...

8. června 18:45

Finále: BSC Kristall - Milano BS 2:0

8. června 17:30
o 3. místo: BSC Sable Dancers Bern - SC Braga 1:4

8. června 16:15
o 5. místo: ​Artur Music - Goldwin Pluss Bodon FC 5:1

8. června 15:00
o 7. místo: FC Lokomotiv Moscow - BS Catania 7:2

celý článek

Klokani měli čtvrtfinále na dosah

Klokani měli čtvrtfinále na dosah

Vydáno dne: 06.06.2014 | Autor: Redakce | Zdroj: beachsoccer.com | Foto: beachsoccer.com

Další důležitý zápas měli před sebou hráči BS Bohemians 1905 v osmifinále Euro Winners Cup. 2. místo ve skupině jim do cesty připravilo silného protivníka Milano BS v čele s Amarellem. A byl to právě Amarelle, který ve druhé třetině rozvlnil síť za brankářem Millerem. Do konce druhé třetiny se však podařilo vyrovnat a úspěšným střelcem nebyl nikdo jiný než Martin Boček. Ve třetí třetině se po šancích na obou stranách krásně uvolnil Pavel Stejskal a nedal brankáři šanci. Závěrečné minuty však byly již v režii milánského týmu. Minutu před koncem vyrovnával Eudim a tentýž hráč z rohového kopu 18 vteřin před koncem dokonal obrat. Milánští tak zvítezili 3:2 a těší se ve čtvrtfinále na maďarský Goldwin Pluss. Český mistr i přes porážku může odejít se vztyčenou hlavou a nyní se soustředit na domácí Superligu, kterou má slibně rozjetou. V případě vítězství v Superlize si může účast v Euro Winners Cup za rok zopakovat.
Nyní se již můžeme těšit na zápasy národního týmu, který odstartuje turnaj v Bělorusku 3.-6.7. 2014 a dále bude pokračovat turnajem v Linzi 19.-20.7.2014. Kompletní harmonogram zápasů přineseme co nejdříve.

Dále v článku najdete kompletní výsledky zápasů osmifinále ...

celý článek