facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Kvalifikace MS: Evropa rozlosována, F nejtěžší skupinou

Kvalifikace MS: Evropa rozlosována, F nejtěžší skupinou

Vydáno dne: 18.07.2014 | Autor: redakce | Foto: beachsoccer.com

Od 4. od 14. září bude 24 evropských týmů snít o postup na světový šampionát, který bude v roce 2015 hostit Portugalsko. Ale jen čtyřem celkům se sen skutečně splní. Hrát se bude v italském středisku Jesolo, kam se plážový fotbal na reprezentační úrovni podívá poprvé. Český tým ve své skupině narazí na Španělsko, Ázerbájdžán a Bulharsko, což není snadná skupina, ale los rozhodl o daleko zapeklitějších složeních jednotlivých skupin. Zřejmě tou nejnáročnější bude skupina F, kde se představí silné výběry Polska, Rumunska a Maďarska, které se pokusí zaskočit Rakousko. Nic lehkého nečeká ani Slovensko, které se střetne s Francií, Švýcarskem a Estonskem.

celý článek

Kvalifikace MS: Holandská absence nám pomohla

Kvalifikace MS: Holandská absence nám pomohla

Vydáno dne: 18.07.2014 | Autor: redakce | Foto: Petr Špírek

Český tým se objevil ve druhém koši při losování základních skupin kvalifikace o postup na MS 2015, které bude hostit Portugalsko. Los rozhodl o tom, že se český tým potká se Španělskem, Ázerbájdžánem a Bulharskem, což nebude zrovna lehká postupová mise. Se Španěly I Ázerbájdžánci máme negativní bilanci vzájemných zápasů, na druhou stranu český tým s oběma soupeři změřil své síly již naposledy čtyři roky zpět. Naopak Bulhary jsme v historicky jediném střetnutí porazili 6:5 během turnaje BSWW Tour v Umagu. 

celý článek

Příprava: Po odmlce návrat do Lince

Příprava: Po odmlce návrat do Lince

Vydáno dne: 15.07.2014 | Autor: redakce | Foto: beachsoccer.by

V loňském roce se český národní tým na turnaji v rakouském Linci neobjevil. Organizátoři upřednostnili jiné týmy. Letos se Češi vracejí a zahrají si zde od 19. do 20. července již pošesté. Vedle českého týmu se zde představí domácí výběr, Slovensko a Německo, se kterým naši hráči poměří své síly na úvod turnaje. Vítěz zápasu postoupí do finále, na poraženého zbude souboj o bronz. Trenér Michael Lukič nominoval na turnaj mix zkušených hráčů a noviců. Po boku Martin Bočka, Michala Saláka, Tomáše Hurába nebo Pavla Stejskala se tak představí dva nováčci Tomáš Nosek a brankář Radim Mokrohajský, kteří v Superlize hrají za Juniory.

celý článek

Český pohár: Čechovičtí Kolibříci se po roční odmlce vrátili na písečný trůn

Český pohár: Čechovičtí Kolibříci se po roční odmlce vrátili na písečný trůn

Vydáno dne: 09.07.2014 | Autor: Zdeněk Vysloužil | Zdroj: itydenik.cz | Foto: Zdeněk Vysloužil

Prostějov - Nadstandardní atmosféra! Organizátoři z klubu Bexim Paletten učinili v průběhu roku zásadní rozhodnutí. „Letošní Bexim Cup bude jen jednodenní a s omezeným počtem účastníků,“ nechal se slyšet Evžen Kučera, dlouholetý ředitel akce a bezprostředně po posledním sobotním zápase pronesl: „Dobrá volba. Turnaj proběhl ve výtečné, řekl bych rodinné atmosféře!“ Pokračování uvnitř článku ...

celý článek

Superliga: Plzeň Team nejblíže titulu

Superliga: Plzeň Team nejblíže titulu

Vydáno dne: 09.07.2014 | Autor: Lukáš Pechmann

O mistrovském titulu již mohlo být rozhodnuto, kdyby duel Plzeň Team - Bohemians 1905 našel v jednom z týmů vítěze v základní hrací době. Jan Koller však v posledních sekundách zápasu proměnil za klokany penaltu na 9:9 a zápas tak rozhodlo až prodloužení. To rozhodl jediným gólem útočník Michal Salák, hrdina zápasu, který vstřelil 4 branky a přiblížil plzeňský tým historicky druhému ligovému titulu (poprvé v roce 2011). Vše je však stále otevřené a titul může vyhrát za určité konstalace výsledků i třetí v pořadí - Junioři ČR.

celý článek

Český pohár: V Písku na písku nejlepší Platan

Český pohár: V Písku na písku nejlepší Platan

Vydáno dne: 09.07.2014 | Autor: Redakce | Foto: Václav Kozma

Po základní skupině to tak nevypadalo, že by Platan Team mohl turnaj vyhrát. Vždyť v ní skončil až na třetím místě. Ale semifinále přineslo nečekané zvraty, kdy po základní části hůře postavené týmy předčily ty do té doby více bodující. Do finále tak prošly týmy PK Paštika po výhře nad (G)old žold 2:1 a Platam Team, který přehrál Sobotní pohodu 3:0. Finále skončilo 1:1 a rozhodnout tak musely penalty. V nich se dařilo pouze hráčům Platanu, kteří je vyhráli 2:0. Turnaje se účastnil i Jan Kovář, český reprezentant v ledním hokeji.

celý článek

Filip Vyhnal: Plzeň chceme porazit a pak se uvidí

Filip Vyhnal: Plzeň chceme porazit a pak se uvidí

Vydáno dne: 09.07.2014 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Na začátku letošní sezony se stal Filip Vyhnal jedním z hráčů, kteří se zapojili do přípravného kempu nově vznikajícího týmu Junioři ČR, který se měl skládat z mladých hráčů s perspektivou rozšíření kádru české reprezentace. Vyhnal se stal jedním z těch, kteří v úvodním kempu zaujali a obdržel pozvánku na další tréninky. Společně s týmem Juniorů prožívá krásnou sezonu, když jediné zaváhání přišlo ve 4. kole s Bohemkou, jinak jsou Junioři neporaženi. Díky tomu stále drží naději na zisk mistrovského titulu. Svým vystupováním v lize si Filip Vyhnal řekl o nominaci do národního týmu, s nímž se zúčastnil turnaje v Bělorusku. Jeho hattrick v duelu proti Íránu na vítězství nestačil, ale rozhodně si hlasitě řekl o další pozvání do reprezentace.

 

celý článek

Co nás čeká za akce v létě?

Co nás čeká za akce v létě?

Vydáno dne: 07.07.2014 | Autor: Redakce

Letošní SUPERLIGA se již blíží ke svému konci. A na co se mohou příznivci plážového fotbalu těšit dále?
Víkend 26. - 27. července bude patřit plážovému fotbalu. Uskuteční se největší plážová akce léta 2014 v beach klubu Pankrác. V sobotu nás bude čekat finále Českého poháru, dále Amatérské mistrovství firem a exhibiční zápas celebrit. V neděli pak akce pokračuje Mistrovstvím ČR žen. 
V pondělí 28. července se rozeběhne na Ladronce nejvyšší pražská soutěž „Pražská liga“, která bude pokračovat i v průběhu srpna. Pro naše nejmenší hráče jsme připravili na neděli 17. srpna turnaj v areálu Na Korábě. Na všechny akce Vás srdečně zveme,
přihlášky posílejte již nyní, míst je málo, tak neváhejte - PLÁŽOVÝ FOTBAL NENUDÍ!
 
Týmy žen se mohou přihlásit přes tento formulář (klikni zde).
Firemní týmy se mohou přihlásit přes tento formulář (klikni zde).
Týmy do „Pražské ligy“ se mohou přihlásit přes tento formulář (klikni zde).
Týmy mládeže se mohou přihlásit přes tento formulář (klikni zde).

Informace o akcích najdete na www.plazovakopana.cz/turnaje/

 

 

celý článek

Írán zvítězil na turnaji v Bělorusku

Írán zvítězil na turnaji v Bělorusku

Vydáno dne: 06.07.2014 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.by

Na turnaji 3 zemí se z celkového prvenství radoval Írán, když v rozhodujícím zápase porazil Bělorusko 4:3. Nás může těšit individuální trofej, když nejlepším střelcem turnaje se stal debutující Filip Vyhnal (3 branky). V omlazeném českém týmu si první start za reprezentace připsalo hned 6 nováčků.

Celkové pořadí:
1. Írán
2. Bělorusko
3. Česká republika

celý článek

Příprava: Český tým nestačil na Bělorusko

Příprava: Český tým nestačil na Bělorusko

Vydáno dne: 04.07.2014 | Autor: Redakce

Ve druhém zápase nás čekal domácí tým Bělorusko. Naši hráči věděli, že pokud chtějí myslet na lepší umístění než třetí místo, je nutné domácí porazit alespoň o 2 branky. Již od začátku zápasu, ale ukázali domácí kdo je doma. Jestliže se nám proti Íránu podařilo využít začátky obou třetin, pak tentokrát to bylo naopak. Běloruský tým se v první i druhé třetině trefil hned ve 2. minutě a když přidal v polovině zápasu 3 gól bylo rozhodnuto. Ve třetí třetině soupeř vstřelil již 4 gól, ale našim se podařilo zásluhou Ivana Haška alespoň snížit. Běloruský tým do konce přidal ještě jeden a ukončil zápas výsledkem 1:5. Zítra se utká Bělorusko s Ííránem o vítězství v turnaji. Nás může těšit fakt, že i s širším reprezentačním týmem můžeme hrát zápasy se zkušenějšími soupeři, což se ukázalo v prvním zápase proti Íránu, který je nejlepším asijským týmem současnosti. Další zápasy nás čekají za 14 dní v Linzi a poté již kvalifikace EBSL v Siofóku.

 

celý článek