facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Český pohár: Čechovičtí Kolibříci se po roční odmlce vrátili na písečný trůn

Český pohár: Čechovičtí Kolibříci se po roční odmlce vrátili na písečný trůn

Vydáno dne: 09.07.2014 | Autor: Zdeněk Vysloužil | Zdroj: itydenik.cz | Foto: Zdeněk Vysloužil

Prostějov - Nadstandardní atmosféra! Organizátoři z klubu Bexim Paletten učinili v průběhu roku zásadní rozhodnutí. „Letošní Bexim Cup bude jen jednodenní a s omezeným počtem účastníků,“ nechal se slyšet Evžen Kučera, dlouholetý ředitel akce a bezprostředně po posledním sobotním zápase pronesl: „Dobrá volba. Turnaj proběhl ve výtečné, řekl bych rodinné atmosféře!“ Pokračování uvnitř článku ...

celý článek

Superliga: Plzeň Team nejblíže titulu

Superliga: Plzeň Team nejblíže titulu

Vydáno dne: 09.07.2014 | Autor: Lukáš Pechmann

O mistrovském titulu již mohlo být rozhodnuto, kdyby duel Plzeň Team - Bohemians 1905 našel v jednom z týmů vítěze v základní hrací době. Jan Koller však v posledních sekundách zápasu proměnil za klokany penaltu na 9:9 a zápas tak rozhodlo až prodloužení. To rozhodl jediným gólem útočník Michal Salák, hrdina zápasu, který vstřelil 4 branky a přiblížil plzeňský tým historicky druhému ligovému titulu (poprvé v roce 2011). Vše je však stále otevřené a titul může vyhrát za určité konstalace výsledků i třetí v pořadí - Junioři ČR.

celý článek

Český pohár: V Písku na písku nejlepší Platan

Český pohár: V Písku na písku nejlepší Platan

Vydáno dne: 09.07.2014 | Autor: Redakce | Foto: Václav Kozma

Po základní skupině to tak nevypadalo, že by Platan Team mohl turnaj vyhrát. Vždyť v ní skončil až na třetím místě. Ale semifinále přineslo nečekané zvraty, kdy po základní části hůře postavené týmy předčily ty do té doby více bodující. Do finále tak prošly týmy PK Paštika po výhře nad (G)old žold 2:1 a Platam Team, který přehrál Sobotní pohodu 3:0. Finále skončilo 1:1 a rozhodnout tak musely penalty. V nich se dařilo pouze hráčům Platanu, kteří je vyhráli 2:0. Turnaje se účastnil i Jan Kovář, český reprezentant v ledním hokeji.

celý článek

Filip Vyhnal: Plzeň chceme porazit a pak se uvidí

Filip Vyhnal: Plzeň chceme porazit a pak se uvidí

Vydáno dne: 09.07.2014 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Na začátku letošní sezony se stal Filip Vyhnal jedním z hráčů, kteří se zapojili do přípravného kempu nově vznikajícího týmu Junioři ČR, který se měl skládat z mladých hráčů s perspektivou rozšíření kádru české reprezentace. Vyhnal se stal jedním z těch, kteří v úvodním kempu zaujali a obdržel pozvánku na další tréninky. Společně s týmem Juniorů prožívá krásnou sezonu, když jediné zaváhání přišlo ve 4. kole s Bohemkou, jinak jsou Junioři neporaženi. Díky tomu stále drží naději na zisk mistrovského titulu. Svým vystupováním v lize si Filip Vyhnal řekl o nominaci do národního týmu, s nímž se zúčastnil turnaje v Bělorusku. Jeho hattrick v duelu proti Íránu na vítězství nestačil, ale rozhodně si hlasitě řekl o další pozvání do reprezentace.

 

celý článek

Co nás čeká za akce v létě?

Co nás čeká za akce v létě?

Vydáno dne: 07.07.2014 | Autor: Redakce

Letošní SUPERLIGA se již blíží ke svému konci. A na co se mohou příznivci plážového fotbalu těšit dále?
Víkend 26. - 27. července bude patřit plážovému fotbalu. Uskuteční se největší plážová akce léta 2014 v beach klubu Pankrác. V sobotu nás bude čekat finále Českého poháru, dále Amatérské mistrovství firem a exhibiční zápas celebrit. V neděli pak akce pokračuje Mistrovstvím ČR žen. 
V pondělí 28. července se rozeběhne na Ladronce nejvyšší pražská soutěž „Pražská liga“, která bude pokračovat i v průběhu srpna. Pro naše nejmenší hráče jsme připravili na neděli 17. srpna turnaj v areálu Na Korábě. Na všechny akce Vás srdečně zveme,
přihlášky posílejte již nyní, míst je málo, tak neváhejte - PLÁŽOVÝ FOTBAL NENUDÍ!
 
Týmy žen se mohou přihlásit přes tento formulář (klikni zde).
Firemní týmy se mohou přihlásit přes tento formulář (klikni zde).
Týmy do „Pražské ligy“ se mohou přihlásit přes tento formulář (klikni zde).
Týmy mládeže se mohou přihlásit přes tento formulář (klikni zde).

Informace o akcích najdete na www.plazovakopana.cz/turnaje/

 

 

celý článek

Írán zvítězil na turnaji v Bělorusku

Írán zvítězil na turnaji v Bělorusku

Vydáno dne: 06.07.2014 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.by

Na turnaji 3 zemí se z celkového prvenství radoval Írán, když v rozhodujícím zápase porazil Bělorusko 4:3. Nás může těšit individuální trofej, když nejlepším střelcem turnaje se stal debutující Filip Vyhnal (3 branky). V omlazeném českém týmu si první start za reprezentace připsalo hned 6 nováčků.

Celkové pořadí:
1. Írán
2. Bělorusko
3. Česká republika

celý článek

Příprava: Český tým nestačil na Bělorusko

Příprava: Český tým nestačil na Bělorusko

Vydáno dne: 04.07.2014 | Autor: Redakce

Ve druhém zápase nás čekal domácí tým Bělorusko. Naši hráči věděli, že pokud chtějí myslet na lepší umístění než třetí místo, je nutné domácí porazit alespoň o 2 branky. Již od začátku zápasu, ale ukázali domácí kdo je doma. Jestliže se nám proti Íránu podařilo využít začátky obou třetin, pak tentokrát to bylo naopak. Běloruský tým se v první i druhé třetině trefil hned ve 2. minutě a když přidal v polovině zápasu 3 gól bylo rozhodnuto. Ve třetí třetině soupeř vstřelil již 4 gól, ale našim se podařilo zásluhou Ivana Haška alespoň snížit. Běloruský tým do konce přidal ještě jeden a ukončil zápas výsledkem 1:5. Zítra se utká Bělorusko s Ííránem o vítězství v turnaji. Nás může těšit fakt, že i s širším reprezentačním týmem můžeme hrát zápasy se zkušenějšími soupeři, což se ukázalo v prvním zápase proti Íránu, který je nejlepším asijským týmem současnosti. Další zápasy nás čekají za 14 dní v Linzi a poté již kvalifikace EBSL v Siofóku.

 

celý článek

Příprava: Filip Vyhnal vstřelil hattrick, na vítězství to však nestačilo

Příprava: Filip Vyhnal vstřelil hattrick, na vítězství to však nestačilo

Vydáno dne: 03.07.2014 | Autor: Redakce

V úvodním zápase turnaje v Bělorusku čekal na národní tým čtvrtfinalista mistrovství světa Írán, kterému patří ve světovém žebříčku 10. místo. Omlazený český tým nastoupil do zápasu bez jakéhokoliv ostychu a po úvodních brankách Filipa Vyhnala vedl 2:0. Ve druhé třetině soupeř ukázal své kvality a zápas během 4 minut otočil. Na začátku třetí třetiny dovršil Filip Vyhnal hattrick a Tomáš Lukič brankou na 4:4 držel české naděje. Bohužel však v 31. a 34. minutě zápasu přišly rozhodující trefy soupeře a zápas tak skončil 4:6 v náš neprospěch. Český tým čeká zítra domácí Bělorusko a jedině vítězství jej může držet ve hře o první místo.

celý článek

Český pohár: Klokani doskákali do finále v překvapivé sestavě

Český pohár: Klokani doskákali do finále v překvapivé sestavě

Vydáno dne: 30.06.2014 | Autor: redakce | Foto: Petr Špírek

Před sezonou vyhlásil kapitán Bohemians Martin Chalupa jasný cíl: vyhrál Český pohár a Superligu. A k oběma trofejím mají klokané nakročeno. V Superlize po 5 kolech ligu vedou, v Českém poháru si zajistili postup do národního finálového turnaje, když v neděli vyhráli kvalifikační turnaj v Praze. A byla to cesta pohodová, když Bohemka vyhrála všechny zápasy. Největší bitvu svedla s Ladronkou (4:2), ale před tímto zápasem už měli klokani postup v kapse. Zřejmě největším překvapením tak u Bohemky byla sestava, s jakou na písek vyběhla.

celý článek

Příprava: Národní tým cestuje do Běloruska

Příprava: Národní tým cestuje do Běloruska

Vydáno dne: 30.06.2014 | Autor: Redakce | Foto: http://en.wikipedia.org/

Evropská liga je již ve své polovině, ale český národní tým má ještě 5 týdnů volna před závěrečnou etapou v Siofoku. Zde narazí na domácí Maďarsko, Anglii, Andorru a umístění do druhého místa pak zaručí přímý postup do finálové skupiny. Trenér Michael Lukič a hrající asistent Martin Chalupa neponechávají nic náhodě a již 2 měsíce pravidelně trénují s širším kádrem na Ladronce. Ve středu 2. 7. v rámci přípravy odcestuje tým na turnaj do Běloruska, kde narazí na domácí hrající divizi A a Írán, který je pravidelným účastníkem MS. Trenér Lukič nechal odpočívat některé z opor a vybral pro následující akci tyto hráče: Židlický, Malina, Chalupa, Huráb, Hašek, Radosta, Vyhnal, Salák, Pozníček, Lukič Tomáš. V týmu tak dostanou šanci převážně nováčci. Další přípravný turnaj na sebe nenechá dlouho čekat a 19.-20. července bude na programu turnaj v rakouském Linzi, kde český národní tým již několikrát hrál. Zde bude nominace ohlášena příští týden a zcela jistě dostanou šanci i další hráči.

celý článek