facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Turnaj v Číně

Vydáno dne: 06.05.2017 | Autor: Redakce

Česká reprezentace v pondělí odlétá na turnaj do Číny, kde se koná BELT AND ROAD INTERNATIONAL BEACH SOCCER CUP 2017. V českém týmu se tentokrát objeví 2 nováčci, kteří budou mít premiéru za národní tým. V tomto turnaji na sezónu se utkáme postupně s týmy Číny, Maďarska a Chile. Národní tým se vrací 16.5. odpoledne. Aktuální informace sledujte na www.facebook.com/beachsoccerczech, fotky je možné sledovat na Instagramu beachsoccerczech

celý článek

Mistrovství světa Bahamy 2017

Mistrovství světa Bahamy 2017

Vydáno dne: 29.04.2017 | Autor: Redakce

Finále: Brazílie - Tahiti 6:0
3. místo: Írán Itálie 5:3

Konečná tabulka:
1. místo - Brazílie
2. místo - Tahiti
3. místo - Írán

Nejlepší střelec adidas Golden Scorer
1. místo - Gabriele Gori (Itálie) - 17
2. místo - Rodrigo (Brazílie) - 9
3. místo - Mohammad Ahmadzadeh (Írán) - 9

Nejlepší brankář adidas Golden Glove
Peyman Hosseini (Iran)

Nejlepší hráč Golden Ball
Gold: Mohammad Ahmadzadeh (Írán)
Silver: Mauricinho (Brazílie)
Bronze: Datinha (Brazílie)

Fair Play Award
Brazílie

celý článek

Reprezentace skončila na 4. místě

Reprezentace skončila na 4. místě

Vydáno dne: 25.04.2017 | Autor: Redakce

České reprezentace se umístila na 4. příčce mezinárodního turnaje Tulip Beach Soccer Tournament Festival 2017 v  Istanbulu. Z vítezství se radoval tým Běloruska, který všechny 3 zápasy vyhrál a potvrdil, že právem patří do divize A. Na druhém místě skončila Anglie, která ve vzájemném zápase s Tureckem zvítězila na pokutové kopy. Bronzovou příčku obsadilo domácí Turecko. Nyní se čská reprezentace připravuje na turnaj v Číně, kam odjíždí 8. května. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Zdroj: http://teplicky.denik.cz/ostatni_region/plazovi-fotbaliste-cerny-a-baran-v-reprezentacnim-triku-nezklamali-20170424.html

celý článek

Interview s hráči národního mužstva před zahájením turnaje

Interview s hráči národního mužstva před zahájením turnaje

Vydáno dne: 21.04.2017 | Autor: Redakce

Praha / Istanbul - Národní mužstvo plážové kopané se nachází v Turecku, kde v hlavním městě Istanbul odehraje mezinárodní prestižní turnaj Tulip festival. Hráči včera absolovovali první přípravný trénink před dnešním úvodním duelem s Běloruskem. Úvodní utkání odehraje Česká reprezentace dnes 21.4. od 14:00h v Istanbulu. Utkání bude možné sledovat live, odkaz zjišťujeme. Aktuální informace sledujte na www.facebook.com/beachsoccerczech

celý článek

Reprezentace odlétá na první turnaj do Istanbulu

Reprezentace odlétá na první turnaj do Istanbulu

Vydáno dne: 19.04.2017 | Autor: Redakce

Česká reprezentace dnes odlétá na turnaj do Istanbulu, kde se koná Tulip Beach Festival 2017. V českém týmu se objevilo několik nových tváří včetně obou brankářů. V tomto přípravném turnaji na sezónu se utkáme postupně s týmy Běloruska, Turecka a Anglie. Aktuální informace sledujte na www.facebook.com/beachsoccerczech

celý článek

V Barceloně proběhlo rozlosování předkola Euro Winners Cup 2017 Nazaré!

V Barceloně proběhlo rozlosování předkola Euro Winners Cup 2017 Nazaré!

Vydáno dne: 11.04.2017 | Autor: Redakce | Foto: www.beachsoccer.com

Nejprestižnější klubová soutěž Evropy v plážové kopané, neboli Beach soccer Euro Winners Cup 2017 Nazaré zná své účastníky i v kvalifikační části - preliminary round. Rozlosování skupin je již známo a Český zástupce SK Bosnia Online EU Teplice zamířil přímo do skupiny A.

 

celý článek

Euro Winners Cup 2017 Nazaré

Euro Winners Cup 2017 Nazaré

Vydáno dne: 09.04.2017 | Autor: Redakce | Zdroj: www.beachsoccer.com

Nejprestižnější klubová soutěž Evropy v plážové kopané, neboli Beach soccer Euro Winners Cup 2017 Nazaré zná své účastníky. Rozlosování skupin hlavní části je již známo jak u mužů tak i u žen. Další historickou změnou kromě destinace je nově i kvalifikace, neboli preliminary round. Česká republika má dva zástupce v této prestižní soutěži mužů a to úřadujícího mistra Superligy 2016 Beach Soccer Ladronka Praha a bronzová SK Bosnia Online EU Teplice. Český mistr Ladronka Praha míří do skupiny H hlavní části EWC a jeho soupeři budou : GWP Cservy (Maďarsko), BATE Borisov (Bělorusko) a tým z preliminary round skupiny 4. V pondělí 10.4. od 13 h proběhne v Barceloně rozlosování a budeme tak znát i soupeře SK Bosnia Online EU Teplice. Preliminary round zahájí 26.května a skončí 28.května. Den poté 29.května již bude následovat hlavní část ligy mistrů plážové kopané, neboli Euro Winners Cup 2017 Nazaré.

celý článek

Evropská liga připravena!

Evropská liga připravena!

Vydáno dne: 08.04.2017 | Autor: Redakce | Zdroj: www.beachsoccer.com

Evropská liga plážového fotbalu je znovu zpět, tentokrát ještě větší, lepší a atraktivnější než kdykoliv předtím!
Evropská liga plážového fotbalu (EBSL) se vrací, již po dvacáté, tento rok se dvěma turnaji navíc, což přivítali všichni fanoušci plážového fotbalu. Pořadatelské země a města, včetně složení skupin jsou velmi zajímavé a slibují atraktivní podívanou, takže se máme na co těšit. EBSL je zárukou nejvyšší kvality tohoto „mladého“ sportu, který se těší stále větší popularitě nejen v našich končinách.

celý článek

Vítězem 2. ročníku E.ON Beach Junior Cupu je Dynamo Č. Budějovice

Vítězem 2. ročníku E.ON Beach Junior Cupu je Dynamo Č. Budějovice

Vydáno dne: 07.03.2017 | Autor: Jan Hájek

Druhý ročník E.ON Beach Junior Cupu je minulostí. Po osmi kvalifikacích byl v sobotu 4. března odehrán i finálový turnaj a novým šampionem se stalo družstvo Dynama České Budějovice.

celý článek

Začínáme plnit kalendář akcí na rok 2017!

Začínáme plnit kalendář akcí na rok 2017!

Vydáno dne: 24.02.2017 | Autor: Jan Hájek

Pokud chceš být součástí letošního kalendáře akcí i ty, neváhej a pošli informaci o svém turnaji na info@plazovakopana.cz! Akce, zařazené do kalendáře českého plážáku, budou mít plnou podporu Subkomise plážové kopané FAČR.

celý článek