facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Women's Euro Beach Soccer Cup Nazaré 2017

Women's Euro Beach Soccer Cup Nazaré 2017

Vydáno dne: 05.07.2017 | Autor: Redakce | Foto: www.beachsoccer.com

Česká ženská reprezentace odlétá 5. července 2017 do portugalského Nazaré, kde se premiérově zúčastní Euro Beach Soccer Cupu (ME žen v plážové kopané). V konkurenci dalších 5 evropských zemí, se zápasy odehrají ve dvou skupinách a následují zápasy o umístění. V naší skupině nám los přisoudil favorita celého turnaje Švýcarsko a dále Řecko. Ve druhé skupině bude hrát Španělsko (obhájkyně titulu), Anglie a Nizozemí. Náš tým do bojů o medaile povede Petr Víšek a po několika měsíčních přípravách věříme, že tým je skvěle připraven na nadcházející prestižní akci.

Aktuální informace budeme přinášet na facebooku.

celý článek

SK Bosnia Online EU Teplice propaguje úspěšně plážový fotbal

SK Bosnia Online EU Teplice propaguje úspěšně plážový fotbal

Vydáno dne: 04.07.2017 | Autor: Redakce | Foto: Adnan Beganovič

V nákupním centru Fontána proběhla autogramiáda SK Bosnia Online EU Teplice!

Teplice - V lázeňském městě Teplice plážová kopaná stále více stoupá na popularitě a zásluhu na tom nejvíce nese zástupce Teplic v nejvyšší soutěži Superliga a účastník Ligy Mistrů, neboli Euro Winners Cup 2017 celek SK Bosnia Online EU Teplice. Postupem času se z teplického klubu vyklubal velice silný faktor plážové kopané ČR a vedení klubu již několikrát ukázalo velice silné ambice v tomto krásném letním sportu.

 

celý článek

Národní tým bude chybět v Promotion finále

Národní tým bude chybět v Promotion finále

Vydáno dne: 29.06.2017 | Autor: Redakce

Národní mužstvo bude chybět v Promotion finále. Tentokrát český tým nestačil na své soupeře a končí již v kvalifikaci. V Bělehradu byl úvod kvalifikace nadějný, výhra nad Estonskem dávala velkou naději. Bohužel však prohra s domácím Srbskem a následná porážka v prodloužení od Norska, nás odsunula na poslední místo. Nyní nás čeká oblíbený Linz, kam jedeme obhajovat vítězství. Akce se koná 15.-16. července 2017.

celý článek

Česká reprezentace je v Bělehradu

Česká reprezentace je v Bělehradu

Vydáno dne: 21.06.2017 | Autor: Redakce | Foto: Jan Dámec

Česká reprezentace odjela na kvalifikaci EBSL do Bělehradu v Srbsku. V boji o postupové místo nás čekají týmy Estonska, Srbska a Norska. Navíc postupují také 3 nejlepší týmy z 2. místa (celkem 4 skupiny). Zápasy a novinky můžete sledovat na facebooku nebo instagramu. První zápas s Estonskem je na programu v pátek 23.6. od 14:15 hodin a odkaz na live přenos uveřejníme co nejdříve.

celý článek

Čeští mladíci mají za sebou první akci

Čeští mladíci mají za sebou první akci

Vydáno dne: 21.06.2017 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.com

Talent Beach Soccer Tournament je již minulostí. Z vítězství se radovalo domácí Maďarsko, které potvrdilo svoji suverenitu v juniorské kategorii a obhájilo titul. Český tým se umístil na 8. místě, když odehrál velmi vyrovnané zápasy s Francií, Ukrajinou a Běloruskem jejichž A týmy hrají divizi A. Více informací včetně výsledků najdete v článku.

celý článek

Talent Beach Soccer Tournament

Talent Beach Soccer Tournament

Vydáno dne: 16.06.2017 | Autor: Redakce

Dnes 16. června 2017 se plážový fotbal v České republice zapisuje do historie, když se vedle A týmu  nově objeví další reprezentační tým při mezinárodním turnaji. Tým U21 pod vedením trenéra Michaela Lukiče se tak řadí vedle top evropské týmy, kteří mají reprezentační tým U21. V roce 2016 byl odehrán první ročník a zúčastnili se jej 4 týmy. Z vítezství se radovalo domácí Maďarsko, před Francií, Polskem a Běloruskem.

Zápasy můžete sledovat live na www.youtube.com/watch?v=bmLY5gqoyUM.

Aktuální informace budeme přinášet na facebooku.

Dnešní zápasy 18.6.2017
13:15 - Bělorusko vs. Česká republika 4:3
14:30 - Řecko vs. Ukrajina 4:9
15:45 - Španělsko vs. Polsko 7:2
17:00 - Maďarsko vs. Francie 13:4

 

celý článek

Ohlédnutí za Euro Winners Cup

Ohlédnutí za Euro Winners Cup

Vydáno dne: 13.06.2017 | Autor: Redakce | Zdroj: denik.cz | Foto: SK Bosnia Online EU Teplice

Nazaré (Portugal) / Teplice 
Svůj zápis do historie provedlo na úspěšnou mužstvo plážové kopané SK Bosnia Online EU Teplice již samotným faktem své účasti v nejprestižnější soutěži Evropy Lize Mistrů v plážové kopané, neboli Euro Winners Cup 2017 Nazaré.

Teplice poměřily své síly v preliminary round skupině A s Artur Music (loňský i letošní finalista ligy mistrů EWC, navíc brankář Vitaliy Sidorenko je dvojnásobným držitelem titulu nejlepší brankář EWC včetně letošního ročníku Ligy Mistrů v Portugalsku), FC Delta Saratov a Litoral BS Dunkerquios. Úvodní utkání SK Bosnia Online EU Teplice odehrála proti Artur Music a podlehli 0:14. V dalším utkání se tepličtí postavili druhému favoritovi skupiny FC Delta Saratov a podlehli 1:10. Velké zkušenosti z úvodních dvou zápasů však dokázali hráči SK Bosnia Online EU Teplice zúročit v posledním zápase, když porazili francouzský Littoral BS Dunkerquois 6:3. Z celkového vítězství se radoval v mužské kategorii SC Braga (Portugalsko) a v ženské kategorii Havana Shots Aargau (Švýcarsko).

celý článek

Reprezentační akce začínají

Reprezentační akce začínají

Vydáno dne: 09.06.2017 | Autor: Redakce | Foto: Petr Špírek

A je to tady, po několika týdenních trénincích jedeme na ostro! BSWW připravila plán této sezóny a české reprezentace obsadí všechny kategorie. Je to poprvé v historii, kdy máme zastoupení nejen A týmu, ale také U21 a žen. Průběžně budeme představovat jednotlivé akce, jak jdou za sebou.

Jako první odjíždí ve středu 14.6. nově poskládaný tým U21 do maďarského Siofoku. Zde se lvíčata při akci Talent Beachsoccer Tournament utkají s Francií o postup mezi nejlepší 4 týmy starého kontinentu. Více informace můžete najít zde.

Další v pořadí je A tým, který odlétá 21. 6. do srbského Bělehradu, kde bude bojovat s Estonskem, Srbskem a Norskem o postup do Promotion finále. Více informace můžete najít zde.

Ženy mají ještě měsíc příprav a na své první ME odlétají 5.7. Akce se koná v portugalském Nazaré, kde se nedávno konal Euro Winners Cup. Více informace můžete najít zde.
 

celý článek

I na druhém turnaji jsme skončili na 4. místě

I na druhém turnaji jsme skončili na 4. místě

Vydáno dne: 14.05.2017 | Autor: Redakce

České reprezentace se umístila na 4. příčce mezinárodního turnaje BELT AND ROAD INTERNATIONAL BEACH SOCCER CUP 2017 v Číně. Z vítězství se radoval tým Maďarska, který všechny 3 zápasy vyhrál. Na druhém místě skončila domácí Čína a bronzovou příčku obsadilo Chile.

celý článek

Turnaj v Číně

Vydáno dne: 06.05.2017 | Autor: Redakce

Česká reprezentace v pondělí odlétá na turnaj do Číny, kde se koná BELT AND ROAD INTERNATIONAL BEACH SOCCER CUP 2017. V českém týmu se tentokrát objeví 2 nováčci, kteří budou mít premiéru za národní tým. V tomto turnaji na sezónu se utkáme postupně s týmy Číny, Maďarska a Chile. Národní tým se vrací 16.5. odpoledne. Aktuální informace sledujte na www.facebook.com/beachsoccerczech, fotky je možné sledovat na Instagramu beachsoccerczech

celý článek