facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Evropská liga: Všechno jinak, Češi mají jiné soupeře

Evropská liga: Všechno jinak, Češi mají jiné soupeře

Vydáno dne: 17.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: BSWW

Nedlouho poté, co BSWW oznámilo harmonogram letošního ročníku Evropské ligy, došlo k zásadní změně rozdělení skupin divize B. Důvodem je tým Bulharska, který se ze soutěže odhlásil. V minulosti BSWW obdobné případy řešila tím, že odhlášený tým nahradila jiným národním týmem, který v původním obsazení nefiguroval. Tentokrát se organizace BSWW rozhodla pro jiný krok, když zcela změnila hrací model divize. Původní schéma tří skupin po třech týmech tak nahradil model o dvou skupinách po čtyřech týmem.

celý článek

Evropská liga: Češi narazí na Anglii a Andorru

Evropská liga: Češi narazí na Anglii a Andorru

Vydáno dne: 16.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: BSWW

BSWW zveřejnila rozlosování základních skupin divize A a B Evropské ligy. Český tým se jakožto účastník nižší divize B představí ve skupině s výběry Anglie a Andorry. Původně mu hrozilo těžší obsazení skupiny, ale díky absenci Nizozemska, které se odhlásilo z divize A, se český výběr posunul do první losovací skupiny a vyhne se tak Turecku nebo Ázerbájdžánu. Pozitivem je rovněž skutečnost, že do jiné skupiny byl nalosován silný tým Rumunska.

celý článek

Jan Hájek: Vyhrát může letos úplně každý

Jan Hájek: Vyhrát může letos úplně každý

Vydáno dne: 14.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Zdroj: PB B | Foto: PB Beach Soccer

Hráč, promotér, fotograf, rozhodčí a novinář. Pět rolí, které v Příbrami zastává jeden člověk. Jan Hájek. Tedy organizátor Příbramské ligy a kvalifikačního turnaje Českého poháru, u nichž vykonává pozici rozhodčího. Všech soutěží se navíc účastní jako hráč týmu Ponožky v sandálech. O všem stačí psát do lokální mutace Deníku a ještě k tomu přidá vlastní fotku. Právě tento nadšenec, kterému patří velký dík za rozvoj plážáku na Příbramsku, byl další "obětí" našeho rozhovoru.

 

celý článek

Superliga: Klokani drama nepřipustili

Superliga: Klokani drama nepřipustili

Vydáno dne: 13.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Úvodním kolem odstartoval 7. ročník nejvyšší soutěže, ve kterém nejvíce poutal pozornost zápas prvního a druhého týmu loňské sezony. Hráči Bohemians 1905 v něm porazili Juniory přesvědčivě 9:2, když odpor soupeře zlomili porcí pěti gólů ve druhé třetině. V dresu Bohemky nastoupili i tři hráči, kteří v loňském roce oblékali dres pondělního soupeře. Konkrétně Filip Vyhnal, David Radosta a Tomáš Nosek, kteří vstřelili svému bývalému klubu dohromady 3 góly. Klokani se vypořádali i s absencí svých brankářů, když mezi tři tyče musel obránce Josef Vladyka.

celý článek

Příbramská liga: Souboj favoritů vyhrála Plzeň

Příbramská liga: Souboj favoritů vyhrála Plzeň

Vydáno dne: 12.05.2015 | Autor: Jan Hájek | Foto: Jan Hájek

Úvodním etapou odstartoval třetí ročník Příbramské ligy. V úvodním zápase proti sobě nastoupily týmy Moe´s Plzeň a FC Křižák. Domácí tým nastoupil bez možnosti střídání, přesto dokázal dlouho držet s favoritem krok. Skóre Plzeňští otevřeli až ze zahajovacího výkopu druhé třetiny, ale tím odstartovali svou cestu za snadným vítězstvím. Hráčům Křížáku postupně docházely síly a svého soupeře nevyvedli z míry ani střídáním brankáře po každém inkasovaném gólu.

celý článek

Superliga: V pondělí začíná 7. ročník

Superliga: V pondělí začíná 7. ročník

Vydáno dne: 10.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Výkopem zítřejšího zápasu Bohemians 1905 – Junioři odstartuje 7. ročník nejvyšší ligové soutěže, ve které se kromě mistrovského titulu bude již počtvrté hrát i o účast v mezinárodní Lize mistrů. O tom, kdo se stane letošním mistrem bude letos jasno poměrně brzy. Poslední soutěžní kolo je totiž naplánováno na 22. června. Soutěžním časem budou tak jako v předešlých dvou letech pondělní večery a všechny zápasy bude jako již tradičně hostit sportovní areál Ladronka.

celý článek

Superliga: Moe´s věří v medailové umístění

Superliga: Moe´s věří v medailové umístění

Vydáno dne: 10.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

V loňském ročníku Superligy obsadil tým Moe´s Plzeň jakožto nováček šesté místo, se kterým v týmu panovala spokojenost. „Celkové hodnocení loňské sezony je z naší strany pozitivní. Jako nováček soutěže jsme sice prožívali určité porodní bolesti a výsledkově to také nebylo ono, ale byla to pro nás dobrá zkušenost,“ zhodnotil loňský rok Tomáš Kouřim, člen managementu klubu.

celý článek

Superliga: Vítěz pražské ligy se pokusí překvapit

Superliga: Vítěz pražské ligy se pokusí překvapit

Vydáno dne: 09.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

Jako na houpačce. Tak by se dalo charakterizovat působení/nepůsobení týmu Cinda v Superlize. V roce 2011 se v ní tento pražský klub představil poprvé, kdy v konkurenci deseti týmů obsadil sedmé místo. Pak se ze soutěže na rok vytratil, aby se do ní v roce 2013 vrátil šestým místem, které bylo místem posledním. Cinda Team tak putoval do nově vzniklé pražské divize, kterou opanoval bez porážky a zajistil si tak pozvánku do nejvyšší soutěže.

celý článek

Příbramská liga: 3. ročník začíná v pondělí

Příbramská liga: 3. ročník začíná v pondělí

Vydáno dne: 08.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Jan Hájek

V pondělí nezačíná jen nový ročník Superligy, ale ze zimního spánku se probouzí i regionální soutěže. V Příbrami totiž v téže den startuje 3. ročník tamní ligy s účastí šesti týmů, tak jako v předešlém ročníku. „Přihlašování do ligy proběhlo ve dvou fázích. Během prvního dne, kdy jsem vyhlásil čas přihlašování, se mi ozvalo pět ze šesti loňských účastníků. Den před uzávěrkou se pak přidali i kluci z Plzně. Takže jedeme ve stejné sestavě jako loni. Tajně jsem ale doufal, že získáme i nějakého nováčka,“ uvedl k tématu přihlašování Jan Hájek, ředitel soutěže.

celý článek

Superliga: Trenérem Teplic bude Martin Boček

Superliga: Trenérem Teplic bude Martin Boček

Vydáno dne: 06.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

Martin Boček, s 47 góly historicky nejlepší střelec české reprezentace v plážovém fotbale, by měl z pozice trenéra vést tým SK Bosnia Teplice, který se vrací po krátké odmlce do nejvyšší soutěže. V té se naposledy představil v roce 2012, kdy v konkurenci šesti týmů obsadil poslední místo. A bude to ostře sledovaný návrat klubu, který svými výkony dokázal soutěž v minulosti osvěžit. Zejména díky pestrému složení soupisky z hráčů různých národností. Nicméně je to zároveň tým, který nejvyšší soutěž dvakrát po sobě nedokončil.

celý článek