facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Euro Winners Cup: Kristall obhájil titul

Euro Winners Cup: Kristall obhájil titul

Vydáno dne: 08.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

2012 Lokomotiv Moskva, 2013 Kristall Petrohrad a 2014 ... znova Kristall Petrohrad. I třetí ročník turnaje Euro Winners Cup ovládl ruský klub. Hráče Kristallu čekal ve finále domácí tým DomusBet Catania a poněkud překvapivě měl zápal jednoznačný vývoj. Ruský mistr jej vyhrál 6:2, když držel otěže utkání po celý zápas ve svých rukou. Hattrickem se na vítězství podílel ruský univerzál Romanov, kterého doplnili tři legionáři Llorenç, Datinha a Bruno Xavier. Na straně domácího týmu se prosadili v poslední třetině Brazilci Rodrigo a Fred. 
 

celý článek

Euro Winners Cup: Finále si zahrají obhájce a pořadatel

Euro Winners Cup: Finále si zahrají obhájce a pořadatel

Vydáno dne: 06.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

Loni obsadil klub DomusBet BS Catania, přemožitel Bohemians 1905, na Euro Winners Cupu až 8. místo. Letos ho podpora domácího prostředí posunula až do finále. V něm vyzve opravdu těžkou váhu, obhájce trofeje BSC Kristall Petrohrad. Oba týmy zažily ve vyřazovací fázi turnaje horkou chvilku, kdy nebyly daleko od vyřazení, ale vše zvládly a své pětidenní úsilí dovedly do vytouženého finále. V něm se tak mohou fanoušci těšit i na řádění brazilských legionářů, kteří mají hojné zastoupení na soupiskách obou titánů. 

celý článek

Euro Winners Cup: Překvapivé postupy v osmifinále

Euro Winners Cup: Překvapivé postupy v osmifinále

Vydáno dne: 05.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

Opět se ukázala krása turnaje Euro Winners Cup. Dosavadní průběh soutěže opět povrdil, že uspět může opravdu každý. A zatímco se s turnajem již rozloučil mistr Švýcarska (Bern), španělské elitní týmy (Bala Azul, Murcia), italské velkokluby (Sambenedettese, Milano) nebo favorizovaný Bate Borisov, tak naopak mezi osm nejlepších překvapivě postoupily kluby Amrahbank a KP Lodz. Hrdinou dne se stal běloruský útočník Igor Brishtel, jehož čtyři góly byly klíčem k postupu ukrajinského mistra FC Vybor. 

celý článek

Euro Winners Cup: Klokani zakončili turnaj porážkou

Euro Winners Cup: Klokani zakončili turnaj porážkou

Vydáno dne: 04.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

Fotbalisté Bohemians 1905 zakončili své působení na turnaji Euro Winners Cup porážkou s německým vicemistrem BST Chemnitz 1:2 v prodloužení. Klokani tak skončili v tabulce na čtvrtém, nepostupovém místě a nezopakovali tak loňský postup do osmifinále. V zápase v chudém na góly padla první branka v závěru druhé třetiny. Českého mistra do vedení poslal David Radosta. 

celý článek

Příbramská liga: Překvapení! Ponožky porazily Hbity

Příbramská liga: Překvapení! Ponožky porazily Hbity

Vydáno dne: 04.06.2015 | Autor: Jan Hájek | Foto: Jan Hájek

Ve vyrovnaném zápase se Ponožky postaraly o první větší překvapení letošní sezony, když se jim podařilo uhlídat nejlepšího střelce soupeře a měli větší štěstí v koncovce. Hbity zkusily taktiku s brankářem Rondzikem v útoku, ale jako úspěšnější se nakonec ukázal tah Ponožek s útočníkem Hájkem v bráně. Ponožky ještě v téže den porazily i Fatu Morgánu a drží tak i nadále vedení v soutěži.

celý článek

Superliga: Teplice útočí na čelo tabulky

Superliga: Teplice útočí na čelo tabulky

Vydáno dne: 04.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

Trápení Juniorů pokračovalo i ve čtvrtém kole. Tým, který před začátkem sezony opustila skupina hráčů přestoupivších do Bohemians 1905, tentokrát nestačil na Ladronku Praha. Pražský tým tak poskočil do čela soutěže o dva body před Bohemians. Juniorům nepomohla ani překvapivá posila, když za ně nastoupil Jan Dámec, předseda českého plážového fotbalu. Zápas se opět vydařil zkušenému Martinovi Dlouhému, který vstřelil pět branek (celkem již 14!). Fotbalisté Teplic poskočili po jasné výhře nad Cindou na třetí místo Superligy. Hráči Cindy sice ohlídali Lukáše Kroka, nejlepšího střelce soupeře, ale toho dokázali zastoupit Jiří Baran a Ondřej Choutka, kteří vstřelili po dvou brankách. 

celý článek

Euro Winners Cup: Ani druhý pokus nevyšel

Euro Winners Cup: Ani druhý pokus nevyšel

Vydáno dne: 03.06.2015 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.com

Druhý zápas, druhá porážka. Poté co v úterý klokani prohráli s domácím týmem, tak v úterý nestačili v poměru 3:6 na klub CD Murcia, mistra Španělska. Poslední šanci na bodový zisk tak budou mít hráči Bohemians ve čtvrtek, kdy je čeká německý klub Chemnitz, druhý tým německé ligy.

celý článek

Euro Winners Cup: Bohemka na úvod prohrála s Catanií

Euro Winners Cup: Bohemka na úvod prohrála s Catanií

Vydáno dne: 02.06.2015 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.com

Zápas Bohemians 1905 - DomusBet Catania byl posledním duelem úvodního hracího dne turnaje Euro Winners Cup. A kdo si z diváků na tento zápas počkal, tak se dočkal největší přestřelky tohoto dne, ve které padlo 18 branek. K radosti domácích fanoušků, ke smutku českých klokanů jich více napadalo do branky mistra Superligy, konkrétně v poměru 12:6.

celý článek

Euro Winners Cup 2015

Vydáno dne: 02.06.2015 | Autor: redakce

3.6. od15 hodin: CD Murcia - BS Bohemians 1905

celý článek

Superliga: Dlouhý si zastřílel proti Teplicím

Superliga: Dlouhý si zastřílel proti Teplicím

Vydáno dne: 31.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Fotbalisté Bohemians a Ladronky pokračují ve vítězném tažení Superligou, ve které si oba pražské kluby připsaly již třetí vítězství. Ladronka porazila Teplice 4:2, když o všechny její góly se postaral zkušený Martin Dlouhý, který se po 3. kole s bilancí 9 branek posunul do čela tabulky střelců. K výhře Ladronky přispěl i univerzál Tomáš Huráb, který opět zaskakoval na postu brankáře.

celý článek