facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Euro Winners Cup: Klokani zakončili turnaj porážkou

Euro Winners Cup: Klokani zakončili turnaj porážkou

Vydáno dne: 04.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

Fotbalisté Bohemians 1905 zakončili své působení na turnaji Euro Winners Cup porážkou s německým vicemistrem BST Chemnitz 1:2 v prodloužení. Klokani tak skončili v tabulce na čtvrtém, nepostupovém místě a nezopakovali tak loňský postup do osmifinále. V zápase v chudém na góly padla první branka v závěru druhé třetiny. Českého mistra do vedení poslal David Radosta. 

celý článek

Příbramská liga: Překvapení! Ponožky porazily Hbity

Příbramská liga: Překvapení! Ponožky porazily Hbity

Vydáno dne: 04.06.2015 | Autor: Jan Hájek | Foto: Jan Hájek

Ve vyrovnaném zápase se Ponožky postaraly o první větší překvapení letošní sezony, když se jim podařilo uhlídat nejlepšího střelce soupeře a měli větší štěstí v koncovce. Hbity zkusily taktiku s brankářem Rondzikem v útoku, ale jako úspěšnější se nakonec ukázal tah Ponožek s útočníkem Hájkem v bráně. Ponožky ještě v téže den porazily i Fatu Morgánu a drží tak i nadále vedení v soutěži.

celý článek

Superliga: Teplice útočí na čelo tabulky

Superliga: Teplice útočí na čelo tabulky

Vydáno dne: 04.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

Trápení Juniorů pokračovalo i ve čtvrtém kole. Tým, který před začátkem sezony opustila skupina hráčů přestoupivších do Bohemians 1905, tentokrát nestačil na Ladronku Praha. Pražský tým tak poskočil do čela soutěže o dva body před Bohemians. Juniorům nepomohla ani překvapivá posila, když za ně nastoupil Jan Dámec, předseda českého plážového fotbalu. Zápas se opět vydařil zkušenému Martinovi Dlouhému, který vstřelil pět branek (celkem již 14!). Fotbalisté Teplic poskočili po jasné výhře nad Cindou na třetí místo Superligy. Hráči Cindy sice ohlídali Lukáše Kroka, nejlepšího střelce soupeře, ale toho dokázali zastoupit Jiří Baran a Ondřej Choutka, kteří vstřelili po dvou brankách. 

celý článek

Euro Winners Cup: Ani druhý pokus nevyšel

Euro Winners Cup: Ani druhý pokus nevyšel

Vydáno dne: 03.06.2015 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.com

Druhý zápas, druhá porážka. Poté co v úterý klokani prohráli s domácím týmem, tak v úterý nestačili v poměru 3:6 na klub CD Murcia, mistra Španělska. Poslední šanci na bodový zisk tak budou mít hráči Bohemians ve čtvrtek, kdy je čeká německý klub Chemnitz, druhý tým německé ligy.

celý článek

Euro Winners Cup: Bohemka na úvod prohrála s Catanií

Euro Winners Cup: Bohemka na úvod prohrála s Catanií

Vydáno dne: 02.06.2015 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.com

Zápas Bohemians 1905 - DomusBet Catania byl posledním duelem úvodního hracího dne turnaje Euro Winners Cup. A kdo si z diváků na tento zápas počkal, tak se dočkal největší přestřelky tohoto dne, ve které padlo 18 branek. K radosti domácích fanoušků, ke smutku českých klokanů jich více napadalo do branky mistra Superligy, konkrétně v poměru 12:6.

celý článek

Euro Winners Cup 2015

Vydáno dne: 02.06.2015 | Autor: redakce

3.6. od15 hodin: CD Murcia - BS Bohemians 1905

celý článek

Superliga: Dlouhý si zastřílel proti Teplicím

Superliga: Dlouhý si zastřílel proti Teplicím

Vydáno dne: 31.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Fotbalisté Bohemians a Ladronky pokračují ve vítězném tažení Superligou, ve které si oba pražské kluby připsaly již třetí vítězství. Ladronka porazila Teplice 4:2, když o všechny její góly se postaral zkušený Martin Dlouhý, který se po 3. kole s bilancí 9 branek posunul do čela tabulky střelců. K výhře Ladronky přispěl i univerzál Tomáš Huráb, který opět zaskakoval na postu brankáře.

celý článek

Příbramská liga: Ponožky poprvé v čele

Příbramská liga: Ponožky poprvé v čele

Vydáno dne: 30.05.2015 | Autor: Jan Hájek | Foto: Jan Hájek

Poprvé v historii příbramské ligy je v čele tabulky tým Ponožky v sandálech. Pomohla mu k tomu vydřená výhra nad Křížákem a aktuálně lepší skóre před Plzní. První vítězství v sezoně zaznamenala Fata morgána. Utkání s Ponožkami bylo pro jednoho z hráčů Křížáku prestižnější, než pro ostatní. Ondřej Vojtíšek měl dokonce před sezonou nabídku k přestupu. Ale odmítl. V pondělí tak byl, přestože sám vstřelil tři branky, na straně poražených...

celý článek

Euro Winners Cup: Klokani s Dinem proti Maradonovi

Euro Winners Cup: Klokani s Dinem proti Maradonovi

Vydáno dne: 25.05.2015 | Autor: Redakce

Bohemians 1905 budou hrát Ligu mistrů a nastoupí v ní i se svou největší hvězdou,  útočníkem Janem Kollerem. Jedná se samozřejmě o plážové fotbalisty, kteří se loňskou obhajobou prvenství v České Superlize plážového fotbalu kvalifikovali na EURO WINNERS CUP, tradiční turnaj mistrů evropských zemí, který opět hostí italská Catanie.

celý článek

Euro Winners Cup: Klokany čekají atraktivní soupeři

Euro Winners Cup: Klokany čekají atraktivní soupeři

Vydáno dne: 23.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Minulý týden jsme se dozvěděli složení základních skupin Evropské ligy, v pátek pak BSWW zveřejnila složení základních skupin turnaje Euro Winners Cup. V osudí nechyběl ani český mistr Bohemians 1905, kterému los dopřál tři atraktivní soupeře. Nejtěžším protivníkem bude domácí klub DomusBet Catania, jehož kádr je prošpikován reprezentanty Itálie, Brazílie, Argentiny nebo Španělska. Výzvou však budou i zápasy proti klubům CD Murcia (mistr Španělska) a německý klub BST Chemnitz. Soutěž se bude hrát od 2. do 7. června.

celý článek