facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Euro Winners Cup: Klokany čekají atraktivní soupeři

Euro Winners Cup: Klokany čekají atraktivní soupeři

Vydáno dne: 23.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Minulý týden jsme se dozvěděli složení základních skupin Evropské ligy, v pátek pak BSWW zveřejnila složení základních skupin turnaje Euro Winners Cup. V osudí nechyběl ani český mistr Bohemians 1905, kterému los dopřál tři atraktivní soupeře. Nejtěžším protivníkem bude domácí klub DomusBet Catania, jehož kádr je prošpikován reprezentanty Itálie, Brazílie, Argentiny nebo Španělska. Výzvou však budou i zápasy proti klubům CD Murcia (mistr Španělska) a německý klub BST Chemnitz. Soutěž se bude hrát od 2. do 7. června.

celý článek

Příbramská liga: Řezáč hvězdou druhého kola

Příbramská liga: Řezáč hvězdou druhého kola

Vydáno dne: 20.05.2015 | Autor: Jan Hájek | Foto: Jan Hájek

Ve druhém hracím dnu příbramské Regionální ligy padlo celkem 48 branek. Nejdramatičtější byl hned úvodní duel, kde obhájce titulu doháněl tříbrankovou ztrátu. Zajímavá přestřelka dvou kanonýrů se odehrála v zápase Hbit s Fata morgánou. Domácí Řezáč v ní vstřelil osm branek (a znovu se ujal vedení v tabulce střelců) a hostující Procházka šest. „Kromě hladkého průběhu všech zápasů mě potěšil příchod dalších nových tváří. Do bojů nám tady zatím letos zasáhlo 49 hráčů, z toho dvanáct nováčků,“ komentuje další pokračování Regionální ligy v Příbrami její promotér Jan Hájek.

celý článek

Superliga: Nováček potrápil Ladronku

Superliga: Nováček potrápil Ladronku

Vydáno dne: 19.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Rovněž druhé kolo Superligy přineslo podobný scénář jako to úvodní. Dva zápasy skončily poměrně jasným vítězstvím jednoho z týmů, kdežto ten závěrečný přinesl velké drama, které vítěze v základní hrací době nenašlo. V úvodním duelu vyhrál tým Teplic nad Juniory 5:1, když ústřední postavou zápasu byl opět Lukáš Krok. Nadějný útočník navazál na týden starý, velmi vydařený výkon a vstřelil další dva ligové góly.

celý článek

Český pohár: První kvalifikace již v červnu

Český pohár: První kvalifikace již v červnu

Vydáno dne: 17.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

V sobotu 6. června se v Příbrami odehraje první kvalifikační turnaj letošního ročníku Českého poháru. Zatím je možné najít v harmonogramu soutěže pět kvalifikací (Příbram, Plzeň, Uherské Hradiště, Brno, Dolní Bečva), ale jejich počet by se měl ještě zvýšit. Závěrečný turnaj se bude jako již tradičně odehrávat v Praze, 18. července by jej měl hostit areál Ladronka, kde se hrají i zápasy Superligy. Obhájcem prvenství je celek BS Ladronka Praha, který vyhrál Český pohár již třikrát v řadě.

celý článek

Evropská liga: Všechno jinak, Češi mají jiné soupeře

Evropská liga: Všechno jinak, Češi mají jiné soupeře

Vydáno dne: 17.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: BSWW

Nedlouho poté, co BSWW oznámilo harmonogram letošního ročníku Evropské ligy, došlo k zásadní změně rozdělení skupin divize B. Důvodem je tým Bulharska, který se ze soutěže odhlásil. V minulosti BSWW obdobné případy řešila tím, že odhlášený tým nahradila jiným národním týmem, který v původním obsazení nefiguroval. Tentokrát se organizace BSWW rozhodla pro jiný krok, když zcela změnila hrací model divize. Původní schéma tří skupin po třech týmech tak nahradil model o dvou skupinách po čtyřech týmem.

celý článek

Evropská liga: Češi narazí na Anglii a Andorru

Evropská liga: Češi narazí na Anglii a Andorru

Vydáno dne: 16.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: BSWW

BSWW zveřejnila rozlosování základních skupin divize A a B Evropské ligy. Český tým se jakožto účastník nižší divize B představí ve skupině s výběry Anglie a Andorry. Původně mu hrozilo těžší obsazení skupiny, ale díky absenci Nizozemska, které se odhlásilo z divize A, se český výběr posunul do první losovací skupiny a vyhne se tak Turecku nebo Ázerbájdžánu. Pozitivem je rovněž skutečnost, že do jiné skupiny byl nalosován silný tým Rumunska.

celý článek

Jan Hájek: Vyhrát může letos úplně každý

Jan Hájek: Vyhrát může letos úplně každý

Vydáno dne: 14.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Zdroj: PB B | Foto: PB Beach Soccer

Hráč, promotér, fotograf, rozhodčí a novinář. Pět rolí, které v Příbrami zastává jeden člověk. Jan Hájek. Tedy organizátor Příbramské ligy a kvalifikačního turnaje Českého poháru, u nichž vykonává pozici rozhodčího. Všech soutěží se navíc účastní jako hráč týmu Ponožky v sandálech. O všem stačí psát do lokální mutace Deníku a ještě k tomu přidá vlastní fotku. Právě tento nadšenec, kterému patří velký dík za rozvoj plážáku na Příbramsku, byl další "obětí" našeho rozhovoru.

 

celý článek

Superliga: Klokani drama nepřipustili

Superliga: Klokani drama nepřipustili

Vydáno dne: 13.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Úvodním kolem odstartoval 7. ročník nejvyšší soutěže, ve kterém nejvíce poutal pozornost zápas prvního a druhého týmu loňské sezony. Hráči Bohemians 1905 v něm porazili Juniory přesvědčivě 9:2, když odpor soupeře zlomili porcí pěti gólů ve druhé třetině. V dresu Bohemky nastoupili i tři hráči, kteří v loňském roce oblékali dres pondělního soupeře. Konkrétně Filip Vyhnal, David Radosta a Tomáš Nosek, kteří vstřelili svému bývalému klubu dohromady 3 góly. Klokani se vypořádali i s absencí svých brankářů, když mezi tři tyče musel obránce Josef Vladyka.

celý článek

Příbramská liga: Souboj favoritů vyhrála Plzeň

Příbramská liga: Souboj favoritů vyhrála Plzeň

Vydáno dne: 12.05.2015 | Autor: Jan Hájek | Foto: Jan Hájek

Úvodním etapou odstartoval třetí ročník Příbramské ligy. V úvodním zápase proti sobě nastoupily týmy Moe´s Plzeň a FC Křižák. Domácí tým nastoupil bez možnosti střídání, přesto dokázal dlouho držet s favoritem krok. Skóre Plzeňští otevřeli až ze zahajovacího výkopu druhé třetiny, ale tím odstartovali svou cestu za snadným vítězstvím. Hráčům Křížáku postupně docházely síly a svého soupeře nevyvedli z míry ani střídáním brankáře po každém inkasovaném gólu.

celý článek

Superliga: V pondělí začíná 7. ročník

Superliga: V pondělí začíná 7. ročník

Vydáno dne: 10.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Výkopem zítřejšího zápasu Bohemians 1905 – Junioři odstartuje 7. ročník nejvyšší ligové soutěže, ve které se kromě mistrovského titulu bude již počtvrté hrát i o účast v mezinárodní Lize mistrů. O tom, kdo se stane letošním mistrem bude letos jasno poměrně brzy. Poslední soutěžní kolo je totiž naplánováno na 22. června. Soutěžním časem budou tak jako v předešlých dvou letech pondělní večery a všechny zápasy bude jako již tradičně hostit sportovní areál Ladronka.

celý článek