facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Superliga: V pondělí začíná 7. ročník

Superliga: V pondělí začíná 7. ročník

Vydáno dne: 10.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Výkopem zítřejšího zápasu Bohemians 1905 – Junioři odstartuje 7. ročník nejvyšší ligové soutěže, ve které se kromě mistrovského titulu bude již počtvrté hrát i o účast v mezinárodní Lize mistrů. O tom, kdo se stane letošním mistrem bude letos jasno poměrně brzy. Poslední soutěžní kolo je totiž naplánováno na 22. června. Soutěžním časem budou tak jako v předešlých dvou letech pondělní večery a všechny zápasy bude jako již tradičně hostit sportovní areál Ladronka.

celý článek

Superliga: Moe´s věří v medailové umístění

Superliga: Moe´s věří v medailové umístění

Vydáno dne: 10.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

V loňském ročníku Superligy obsadil tým Moe´s Plzeň jakožto nováček šesté místo, se kterým v týmu panovala spokojenost. „Celkové hodnocení loňské sezony je z naší strany pozitivní. Jako nováček soutěže jsme sice prožívali určité porodní bolesti a výsledkově to také nebylo ono, ale byla to pro nás dobrá zkušenost,“ zhodnotil loňský rok Tomáš Kouřim, člen managementu klubu.

celý článek

Superliga: Vítěz pražské ligy se pokusí překvapit

Superliga: Vítěz pražské ligy se pokusí překvapit

Vydáno dne: 09.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

Jako na houpačce. Tak by se dalo charakterizovat působení/nepůsobení týmu Cinda v Superlize. V roce 2011 se v ní tento pražský klub představil poprvé, kdy v konkurenci deseti týmů obsadil sedmé místo. Pak se ze soutěže na rok vytratil, aby se do ní v roce 2013 vrátil šestým místem, které bylo místem posledním. Cinda Team tak putoval do nově vzniklé pražské divize, kterou opanoval bez porážky a zajistil si tak pozvánku do nejvyšší soutěže.

celý článek

Příbramská liga: 3. ročník začíná v pondělí

Příbramská liga: 3. ročník začíná v pondělí

Vydáno dne: 08.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Jan Hájek

V pondělí nezačíná jen nový ročník Superligy, ale ze zimního spánku se probouzí i regionální soutěže. V Příbrami totiž v téže den startuje 3. ročník tamní ligy s účastí šesti týmů, tak jako v předešlém ročníku. „Přihlašování do ligy proběhlo ve dvou fázích. Během prvního dne, kdy jsem vyhlásil čas přihlašování, se mi ozvalo pět ze šesti loňských účastníků. Den před uzávěrkou se pak přidali i kluci z Plzně. Takže jedeme ve stejné sestavě jako loni. Tajně jsem ale doufal, že získáme i nějakého nováčka,“ uvedl k tématu přihlašování Jan Hájek, ředitel soutěže.

celý článek

Superliga: Trenérem Teplic bude Martin Boček

Superliga: Trenérem Teplic bude Martin Boček

Vydáno dne: 06.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

Martin Boček, s 47 góly historicky nejlepší střelec české reprezentace v plážovém fotbale, by měl z pozice trenéra vést tým SK Bosnia Teplice, který se vrací po krátké odmlce do nejvyšší soutěže. V té se naposledy představil v roce 2012, kdy v konkurenci šesti týmů obsadil poslední místo. A bude to ostře sledovaný návrat klubu, který svými výkony dokázal soutěž v minulosti osvěžit. Zejména díky pestrému složení soupisky z hráčů různých národností. Nicméně je to zároveň tým, který nejvyšší soutěž dvakrát po sobě nedokončil.

celý článek

Superliga: Počet týmů se nemění, ale jejich složení ano

Superliga: Počet týmů se nemění, ale jejich složení ano

Vydáno dne: 29.04.2015 | Autor: Redakce | Foto: www.plazovakopana.cz

Aktuální počasí se ne každý den chová k venkovním sportům vlídně, snad ale jeho výkyvy nezabrání startu české Superligy. V ní se bude opět bojovat o mistrovský titul, který obhajuje tým BS Bohemians 1905, který si díky prvenství zajistil rovněž účast v květnové Lize mistrů. Pro klokany tak budou úvodní kola nejvyšší soutěže i přípravou na nejprestižnější mezinárodní klubovou soutěž.

11. KVĚTNA 2015 od 18:00h
areál LADRONKA, Praha 6

 

celý článek

Příbramská liga: Stále je možné se přihlásit!

Příbramská liga: Stále je možné se přihlásit!

Vydáno dne: 07.04.2015 | Autor: redakce | Foto: Jan Hájek

Od roku 2013 se v Příbrami hraje tamní liga a jinak tomu nebude ani v letošním létě. Hrát se bude na plážovém hřišti v areálu TJ Spartak, tak jako v předešlých letech. Soutěž je otevřena nejen místním týmům, ale přihlásit se může kdokoliv. Dva roky zde například startoval celek Moe´s Plzeň, dnes již účastník Superligy. Hracím dnem bude opět pondělí, první kolo se odehraje 11. května, tedy o něco později než v loňském ročníku. Vítěz 3. ročníku by měl být znám nejpozději v polovině července, kdy se odehraje poslední kolo. Každý tým by měl odehrát minimálně 10 zápasů. A jedna důležitá informace závěrem. Do soutěže je možné se stále přihlašovat. Uzávěrka pro zaslání přihlášky je 12. dubna. Kontaktní osobu je Jan Hájek, jan.hajek@denik.cz. 

celý článek

Vyberte si z plážového fotbalu!!!

Vydáno dne: 15.03.2015 | Autor: Redakce

alternativni text alternativni text alternativni text
alternativni text alternativni text alternativni text

celý článek

Poslední zápasy Golden Tour

Vydáno dne: 14.03.2015 | Autor: Redakce

Plážoví fotbalisté si v posledním kole připsali 2 výhry a 1 porážku. Stejně jako v prvním zápase se o druhou porážku v sezóně postarali hráči Pražské energetiky, kteří postoupili  z druhého místa do Superligy. Nejlepším střelcem soutěže se stal Martin Chalupa (34 branek), před spoluhráčem Filipem Vyhnalem (29 branek). Finále EURO Golden Tour  se odehraje poslední listopadový víkend v Košicích.

5. kolo - 14.3. sobota                                      

11:50     Komerční banka - Beach Soccer ČR 0:6
12:41     Pražská energetika - Beach Soccer ČR 5:1
13:40     Teskahor - Beach Soccer ČR 3:6

                                              

celý článek

Plážoví fotbalisté si zajistili postup

Plážoví fotbalisté si zajistili postup

Vydáno dne: 12.02.2015 | Autor: Redakce

A je rozhodnuto! Před posledním kolem si plážoví fotbalisté zajistili postup z prvního místa 2. ligy skupina A Golden Tour. Poslední 3 zápasy se hrají 14.3.2015, ale na vítězství se již nemůže nic změnit. 
 

 

celý článek