facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Superliga: Cinda poprvé vyhrála, klokani do čela

Superliga: Cinda poprvé vyhrála, klokani do čela

Vydáno dne: 16.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

5 dní, 6 bodů. Fotbalisté Bohemians 1905 zvládli nejdříve dohrávku 5. kola proti Teplicím a o pět dní později si poradili i s týmem Stodůlek, které porazili 5:2. Vidět byl opět Michal Salák, nová posila klokanů, který vstřelil dva góly. Papírový favorit svou pozici naplnil až ve druhé polovině zápasu. Do té doby držel soupeř krok a ještě na začátku 20. minuty byl stav nerozhodný 2:2. Jenže následně udeřilo gólové kladivo Bohemians Martin Boček, kterého následně dopnil David Radosta, autor zbylých branek.

celý článek

Evropská liga: Bělorusko proklouzlo do Superfinále

Evropská liga: Bělorusko proklouzlo do Superfinále

Vydáno dne: 14.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

V poslední den úvodního podniku Evropské ligy si postup do Superfinále zajistily týmy Ruska a Běloruska (nikoliv Francie, jak bylo v tomto článku původně uvedeno). Francie sice porazila do té doby neporazitelné Polsko 3:1, ale k postupu jí to nepomohlo. Nově poskládanému týmu Polska, ve kterém měli hlavní zastoupení hráči mistrovského klubu KP Lódž, tak proklouzl postup mezi prsty, byť měl výchozí situaci výbornou. Slavit naopak mohly týmy Ruska a Běloruska, jejichž vzájemný duel skončil remízou 3:3, následný penaltový rozsřel rozhodl nový objev ruského výběru Ilinskij. 

 

celý článek

Evropská liga: Druhý den určil první postupující

Evropská liga: Druhý den určil první postupující

Vydáno dne: 13.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

Itálie a Portugalsko. Tak to jsou první dva postupující týmy do finálové fáze Evropské ligy. Oba týmy vyhrály i své druhé zápasy a jejich postupové pozice nemohou být před závěrečným zápasem již ohroženy. Portugalci porazili Němce 6:1 až díky vydařené závěrečné třetině, kterou ovládli 4:0. To Itálie si svůj postup ubránila bezchybnou obranou, která nedovolila Řekům ani jednou skórovat. Italové tak vyhráli 2:0. Vítězný gól vstřelil brankář Del Mestre, který se nedávno při turnaji Euro Winners Cup zapsal do listiny střelců i v zápase proti Bohemians 1905. Chuť po nevydařeném vstupu do soutěže si spravil domácí ruský výběr, který porazil Francii 4:1 a uchoval si tak šanci na Superfínále. 

celý článek

Evropská liga: Střelci na úvod soutěže mlčeli

Evropská liga: Střelci na úvod soutěže mlčeli

Vydáno dne: 12.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

299 dnů dlouhá přestávka Evropské ligy je za námi a nejprestižnější evropská soutěž národních týmů je zpět. A byl to návrat brankově skromný, pouhých 18 golů v úvodní hrací den je snad pouze dietní předkrm, po kterém budou následovat bohaté hody. O to více vyniknul ve čtyřech zápasech divize A výkon, který předvedl italský útočník Gabriele Gori. Italská hvězda, která je zároveň v nominaci své země na Evropské hry v Baku, vstřelila tři góly, což byl klíč k výhře 4:2 nad Německem.

celý článek

Superliga: Boček sestřelil své svěřence

Superliga: Boček sestřelil své svěřence

Vydáno dne: 11.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: SK Bosnia Online EU

Není to tak dávno, co jsme informovali o tom, že se Martin Boček dal na trenérskou dráhu a vede tým Teplic. Svou hráčskou kariéru ale neukončil a stále je jednou z klíčových opor kádru Bohemians 1905. Ve středeční dohrávce 5. kola tak došlo ke kuriózní situaci, kdy se nejlepší střelec v historii české reprezentace (47 gólů) postavil proti vlastním svěřencům. Na vítězství 9:1 se Boček podílel hatrickem, svým svěřencům tak udělil cennou lekci ze zakončení.

celý článek

Příbramská liga: Dohrávka zamotala ligovou tabulku

Příbramská liga: Dohrávka zamotala ligovou tabulku

Vydáno dne: 09.06.2015 | Autor: Jan Hájek | Foto: Jan Hájek

Očekávaná vyrovnaná bitva se nekonala. Hbity narukovaly na oslabená Kamna se vší parádou a po první třetině bylo prakticky rozhodnuto. Kamna ještě vykřesala naději, když během minuty a půl snížila na rozdíl tří gólů, ale pak už branky střílely opět jen Hbity. V poslední třetině rezignoval gólman Kamen, a tak si Bombarďáci vylepšili skóre.

celý článek

Superliga: Jasná vítězství pro Ladronku a Stodůlky

Superliga: Jasná vítězství pro Ladronku a Stodůlky

Vydáno dne: 09.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Pátým kolem pokračovala Superliga, jejíž pondělní program tentokrát obsahoval pouze dva zápasy. Duel Bohemians 1905 - Bosnia Teplice byl s ohledem na účast klokanů na Euro Winners Cupu přeložen na středu 10. června. Pondělní kolo zahájil zápas Stodůlky - Cinda. Pražské derby lépe zvládly Stodůlky, které jej vyhrály 6:1. Střelecky zářila zejména jedna z komet letošní sezony, útočník Petr Vondráček, který nasázel do branky soupeře hned 5 branek! Zápas se lámal ale až v poslední třetině. Ještě na začátku 27. minuty byl stav pouze 2:1. Pak se ale trefil Kratochvíl, na kterého navázal porcí tří branek Vondráček.

celý článek

Euro Winners Cup: Kristall obhájil titul

Euro Winners Cup: Kristall obhájil titul

Vydáno dne: 08.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

2012 Lokomotiv Moskva, 2013 Kristall Petrohrad a 2014 ... znova Kristall Petrohrad. I třetí ročník turnaje Euro Winners Cup ovládl ruský klub. Hráče Kristallu čekal ve finále domácí tým DomusBet Catania a poněkud překvapivě měl zápal jednoznačný vývoj. Ruský mistr jej vyhrál 6:2, když držel otěže utkání po celý zápas ve svých rukou. Hattrickem se na vítězství podílel ruský univerzál Romanov, kterého doplnili tři legionáři Llorenç, Datinha a Bruno Xavier. Na straně domácího týmu se prosadili v poslední třetině Brazilci Rodrigo a Fred. 
 

celý článek

Euro Winners Cup: Finále si zahrají obhájce a pořadatel

Euro Winners Cup: Finále si zahrají obhájce a pořadatel

Vydáno dne: 06.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

Loni obsadil klub DomusBet BS Catania, přemožitel Bohemians 1905, na Euro Winners Cupu až 8. místo. Letos ho podpora domácího prostředí posunula až do finále. V něm vyzve opravdu těžkou váhu, obhájce trofeje BSC Kristall Petrohrad. Oba týmy zažily ve vyřazovací fázi turnaje horkou chvilku, kdy nebyly daleko od vyřazení, ale vše zvládly a své pětidenní úsilí dovedly do vytouženého finále. V něm se tak mohou fanoušci těšit i na řádění brazilských legionářů, kteří mají hojné zastoupení na soupiskách obou titánů. 

celý článek

Euro Winners Cup: Překvapivé postupy v osmifinále

Euro Winners Cup: Překvapivé postupy v osmifinále

Vydáno dne: 05.06.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: beachsoccer.com

Opět se ukázala krása turnaje Euro Winners Cup. Dosavadní průběh soutěže opět povrdil, že uspět může opravdu každý. A zatímco se s turnajem již rozloučil mistr Švýcarska (Bern), španělské elitní týmy (Bala Azul, Murcia), italské velkokluby (Sambenedettese, Milano) nebo favorizovaný Bate Borisov, tak naopak mezi osm nejlepších překvapivě postoupily kluby Amrahbank a KP Lodz. Hrdinou dne se stal běloruský útočník Igor Brishtel, jehož čtyři góly byly klíčem k postupu ukrajinského mistra FC Vybor. 

celý článek