facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Euro Winners Cup: Ani druhý pokus nevyšel

Euro Winners Cup: Ani druhý pokus nevyšel

Vydáno dne: 03.06.2015 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.com

Druhý zápas, druhá porážka. Poté co v úterý klokani prohráli s domácím týmem, tak v úterý nestačili v poměru 3:6 na klub CD Murcia, mistra Španělska. Poslední šanci na bodový zisk tak budou mít hráči Bohemians ve čtvrtek, kdy je čeká německý klub Chemnitz, druhý tým německé ligy.

celý článek

Euro Winners Cup: Bohemka na úvod prohrála s Catanií

Euro Winners Cup: Bohemka na úvod prohrála s Catanií

Vydáno dne: 02.06.2015 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.com

Zápas Bohemians 1905 - DomusBet Catania byl posledním duelem úvodního hracího dne turnaje Euro Winners Cup. A kdo si z diváků na tento zápas počkal, tak se dočkal největší přestřelky tohoto dne, ve které padlo 18 branek. K radosti domácích fanoušků, ke smutku českých klokanů jich více napadalo do branky mistra Superligy, konkrétně v poměru 12:6.

celý článek

Euro Winners Cup 2015

Vydáno dne: 02.06.2015 | Autor: redakce

3.6. od15 hodin: CD Murcia - BS Bohemians 1905

celý článek

Superliga: Dlouhý si zastřílel proti Teplicím

Superliga: Dlouhý si zastřílel proti Teplicím

Vydáno dne: 31.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Fotbalisté Bohemians a Ladronky pokračují ve vítězném tažení Superligou, ve které si oba pražské kluby připsaly již třetí vítězství. Ladronka porazila Teplice 4:2, když o všechny její góly se postaral zkušený Martin Dlouhý, který se po 3. kole s bilancí 9 branek posunul do čela tabulky střelců. K výhře Ladronky přispěl i univerzál Tomáš Huráb, který opět zaskakoval na postu brankáře.

celý článek

Příbramská liga: Ponožky poprvé v čele

Příbramská liga: Ponožky poprvé v čele

Vydáno dne: 30.05.2015 | Autor: Jan Hájek | Foto: Jan Hájek

Poprvé v historii příbramské ligy je v čele tabulky tým Ponožky v sandálech. Pomohla mu k tomu vydřená výhra nad Křížákem a aktuálně lepší skóre před Plzní. První vítězství v sezoně zaznamenala Fata morgána. Utkání s Ponožkami bylo pro jednoho z hráčů Křížáku prestižnější, než pro ostatní. Ondřej Vojtíšek měl dokonce před sezonou nabídku k přestupu. Ale odmítl. V pondělí tak byl, přestože sám vstřelil tři branky, na straně poražených...

celý článek

Euro Winners Cup: Klokani s Dinem proti Maradonovi

Euro Winners Cup: Klokani s Dinem proti Maradonovi

Vydáno dne: 25.05.2015 | Autor: Redakce

Bohemians 1905 budou hrát Ligu mistrů a nastoupí v ní i se svou největší hvězdou,  útočníkem Janem Kollerem. Jedná se samozřejmě o plážové fotbalisty, kteří se loňskou obhajobou prvenství v České Superlize plážového fotbalu kvalifikovali na EURO WINNERS CUP, tradiční turnaj mistrů evropských zemí, který opět hostí italská Catanie.

celý článek

Euro Winners Cup: Klokany čekají atraktivní soupeři

Euro Winners Cup: Klokany čekají atraktivní soupeři

Vydáno dne: 23.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Minulý týden jsme se dozvěděli složení základních skupin Evropské ligy, v pátek pak BSWW zveřejnila složení základních skupin turnaje Euro Winners Cup. V osudí nechyběl ani český mistr Bohemians 1905, kterému los dopřál tři atraktivní soupeře. Nejtěžším protivníkem bude domácí klub DomusBet Catania, jehož kádr je prošpikován reprezentanty Itálie, Brazílie, Argentiny nebo Španělska. Výzvou však budou i zápasy proti klubům CD Murcia (mistr Španělska) a německý klub BST Chemnitz. Soutěž se bude hrát od 2. do 7. června.

celý článek

Příbramská liga: Řezáč hvězdou druhého kola

Příbramská liga: Řezáč hvězdou druhého kola

Vydáno dne: 20.05.2015 | Autor: Jan Hájek | Foto: Jan Hájek

Ve druhém hracím dnu příbramské Regionální ligy padlo celkem 48 branek. Nejdramatičtější byl hned úvodní duel, kde obhájce titulu doháněl tříbrankovou ztrátu. Zajímavá přestřelka dvou kanonýrů se odehrála v zápase Hbit s Fata morgánou. Domácí Řezáč v ní vstřelil osm branek (a znovu se ujal vedení v tabulce střelců) a hostující Procházka šest. „Kromě hladkého průběhu všech zápasů mě potěšil příchod dalších nových tváří. Do bojů nám tady zatím letos zasáhlo 49 hráčů, z toho dvanáct nováčků,“ komentuje další pokračování Regionální ligy v Příbrami její promotér Jan Hájek.

celý článek

Superliga: Nováček potrápil Ladronku

Superliga: Nováček potrápil Ladronku

Vydáno dne: 19.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann | Foto: Petr Špírek

Rovněž druhé kolo Superligy přineslo podobný scénář jako to úvodní. Dva zápasy skončily poměrně jasným vítězstvím jednoho z týmů, kdežto ten závěrečný přinesl velké drama, které vítěze v základní hrací době nenašlo. V úvodním duelu vyhrál tým Teplic nad Juniory 5:1, když ústřední postavou zápasu byl opět Lukáš Krok. Nadějný útočník navazál na týden starý, velmi vydařený výkon a vstřelil další dva ligové góly.

celý článek

Český pohár: První kvalifikace již v červnu

Český pohár: První kvalifikace již v červnu

Vydáno dne: 17.05.2015 | Autor: Lukáš Pechmann

V sobotu 6. června se v Příbrami odehraje první kvalifikační turnaj letošního ročníku Českého poháru. Zatím je možné najít v harmonogramu soutěže pět kvalifikací (Příbram, Plzeň, Uherské Hradiště, Brno, Dolní Bečva), ale jejich počet by se měl ještě zvýšit. Závěrečný turnaj se bude jako již tradičně odehrávat v Praze, 18. července by jej měl hostit areál Ladronka, kde se hrají i zápasy Superligy. Obhájcem prvenství je celek BS Ladronka Praha, který vyhrál Český pohár již třikrát v řadě.

celý článek