facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

SK Bosnia Online EU Teplice mistrem ČR!

SK Bosnia Online EU Teplice mistrem ČR!

Vydáno dne: 04.09.2017 | Autor: Redakce | Zdroj: Adnan Beganovič

Je rozhodnuto! Premiérový titul získali hráči SK Bosnia Online EU Teplice, když v prodloužení porazili dosavadního mistra BS Ladronka Praha 7:5.
Po nervydrásajícím závěru, tepličtí hráči ukázali svou sílu a v prodloužení dokázali dvěma góly rozhodnout ve svůj prospěch. Tepličtí od začátku neponechali nic náhodě a po 15. minutách již vedli 3:0. Až do 21. minuty se snažila Ladronka skórovat, ale míč do branky nepustil skvěle chytající Václav Šlégr. To by ovšem nesměla mít Ladronka ve svých řadách zkušené hráče, aby zápas nedokázala zdramatizovat. Hlavním střelcem večera se stal Martin Boček, který si připsal 4 zásahy a dovedl zápas gólem 10 vteřin před koncem do prodloužení. Zde však řádil nejlepší střelec a hráč zápasu David Černý, který si připsal 3 branky a stal se také nejlepším střelcem celé Superligy. Po několika letech se tak titul stěhuje z Prahy do jiného města a na rok se z titulu budou radovat v Teplicích. Gratulujeme!

celý článek

Finále Superligy se blíží!

Vydáno dne: 30.08.2017 | Autor: Redakce

 

celý článek

V roce 2017 jsme se dočkali několika milníků

V roce 2017 jsme se dočkali několika milníků

Vydáno dne: 20.08.2017 | Autor: Redakce

Česká mužská reprezentace má již za sebou mnoho zápasů na mezinárodním poli, přesněji 156. Díky tomu a především díky práci Lukáše Pechmanna se můžeme podívat, jaké má národní tým statistiky a jak  si vedou hráči. Tým žen má také již několik zápasů za sebou a tým U21 nyní začíná, proto zatím statistiky jen okrajově. 
 
V posledním dvojzápase se Slovenskem se Martin Chalupa stal prvním hráčem, který překonal hranici 100 zápasů za národní tým. Svoji kariéru zápasů začal v roce 2008 a nejlepší sezónu prožil v roce 2015, kdy nastřílel v 11 zápasech 13 branek. Celkem má na svém kontě 64 branek a je také nejlepším střelcem národního týmu. V zápase se Slovenskem se dočkal také zajímavé mety Martin Boček, který nastřádal 50 zápasů. I on začal svoji kariéru v roce 2008 a nastřílel již 58 branek, patří mu tak druhé místo. Na třetí místo střelců odsunul Michala Saláka, který v roce 2017 do zápasů nezasáhl, avšak jeho 22 branek v 21 utkáních v roce 2016 je rekordem, který nejspíš několik let odolá. Michal Salák nastoupil do 64 zápasů a vstřelil 57 branek. Čtvrtým a také posledním hráčem v pořadí, který se dostal přes hranici 50 branek je Jaroslav Kovařík, který k tomu potřeboval 75 zápasů a vstřelil 53 branek. Za zmínku však stojí, že Jarda Kovařík neodehrál v sezónách 2014 a 2015 ani jeden zápas. Přes 50 zápasů má také Tomáš Huráb, který je tak na 3 příčce v počtu 68 startů za národní tým v nichž vstřelil 27 branek. A posledním, který má již 56 startů je Filip Vyhnal a zajímavostí je, že na tyto zápasy mu stačily 4 sezóny. Rekordmana máme i v brance, když Petr Víšek tento rok dosáhl na 54 zápasů a dokonce vstřelil 3 branky, čímž o jednu branku překonal Tomáše Židlického s 40 starty. Na třetím místě je Michal Kýček s 38 starty. V nejbližších zápasech se můžeme dočkat dalších hráčů, kteří se blíží zajímavému milníku. Hranici 50 zápasů se blíží Jakub Mižár a Pavel Stejskal. U týmu žen je čtveřice hráček, které odehrály 9 utkání a čeká je tak jubilejní 10 zápas. Markéta Matějková se jako první přehoupla přes 10 branek a na svém kontě má již 13 zásahů. Další hráčky s bilancí 9 zápasů jsou Aneta Jungová, Lucie Navrátilová a Hedvika Vacíková. Tým U21 odehrál 3 zápasy.
 
Všem hráčům a hráčkám gratulujeme!

celý článek

Vítězové E.ON Beach Junior Cupu v Haagu

Vítězové E.ON Beach Junior Cupu v Haagu

Vydáno dne: 08.08.2017 | Autor: Redakce | Foto: E.ON

Devítiletí fotbalisté SK Dynamo České Budějovice vyhráli v březnu turnaj v plážové kopané E.ON Beach Junior Cup a tím si zajistili hlavní cenu - třídenní pobyt v Haagu a Amsterdamu. Jihočeši jako první mládežnický tým v historii také odehrál turnaj v zahraničí a skončil třetí.

https://www.eonrodinnyfotbalek.cz/templates/eon-rodinny-fotbalek-2016/images/layout/logo-header.png

celý článek

Češi slaví dvě vítězství

Češi slaví dvě vítězství

Vydáno dne: 06.08.2017 | Autor: Redakce

Česká reprezentace si pozvala do Prahy národní tým Slovenska k dvěma přátelským zápasům.

V prvním zápase se po 2 vyrovnaných třetinách, přeci jen národní tým utrhl, a dostal se do dvoubrankového vedení, které již udržel a zvítězil 6.4. Ve druhém zápase národní tým doznal změn a oproti úvodnímu zápasu se dostal ve druhé třetině do tříbrankového vedení. Ve třetí třetině slovenský tým vedení stahoval a snažil se o vyrovnání. Nebezpečné nůžky v posledních vteřinách zápasu mezi tři tyče však nezamířily. Český tým se tak mohl radovat i z druhého vítězství v poměru 5:4. Mezi oběma zápasy proběhlo tréninkové utkání žen a po velmi vyrovnaném zápase se radoval z vítězství v prodloužení 6:5 modrý tým nad červeným.

celý článek

Přátelské utkání ČR - SR a mix žen na pražské Ladronce

Přátelské utkání ČR - SR a mix žen na pražské Ladronce

Vydáno dne: 05.08.2017 | Autor: Redakce

Praha - V neděli 6.8.2017 se uskuteční mezistátní přátelské dvojutkání Česká republika - Slovensko. Poté své dovednosti předvede mix ženské reprezentace ČR.

celý článek

Superliga zahájena!

Superliga zahájena!

Vydáno dne: 26.07.2017 | Autor: Redakce | Foto: plazovakopana.cz

Praha - Nejvyšší tuzemská soutěž plážové kopané Superliga 2017 již naplno zahájila sezónu. Tato sezóna oproti předchozím má celkem 8 účastníků a jeden tým je ze Slovenska. Soutěž se tentokrát nebude hrát po jednotlivých kolech, ale z důvodu nedostatečných hracích ploch v ČR a SR a také díky zvýšení kvality soutěže, jsme umožnili týmům výběr termínů. Jako první tak bude mít odehrán všechny zápasy slovenský tým a bude čekat jak dopadnou ostatní zápasy soupeřů.

Hned v úvodu nezaváhali favorité a do čela tabulky se díky skóre dostal tým BS Bohemians 1905. Bez porážky je také obhájce BS Ladronka Praha, nováček Rapid Plzeň a zatím překvapení soutěže Moe´s Plzeň. Další zápasy se odehrají již následující víkend na pražské Ladronce. Výsledky a harmonogram najdete na www.plazovakopana.cz/superliga-czech-republic/.

celý článek

3. místo na turnaji v Linci

3. místo na turnaji v Linci

Vydáno dne: 19.07.2017 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.com

Český tým na tradičním turnaji v Linci skončil na 3. místě a získal do rankingu 10 bodů. V sobotním zápase po nadějné první třetině, ztratil zápas po vlastních chybách a celkově prohrál s Maďarskem 3:8. V neděli v boji o bronzovou příčku se ve třetí třetině tým vzchopil a porazil Norsko 5:4, čímž mu oplatil porážku ze Srbska. Z celkového vítězství se radovalo Maďarsko, které zdolalo domácí Rakousko 6:2.

celý článek

Zkompletuje mužská reprezentace hattrick z Lince?

Zkompletuje mužská reprezentace hattrick z Lince?

Vydáno dne: 15.07.2017 | Autor: Redakce

Český tým odehraje v sobotu 15.7. 2017 od 17:45 svůj úvodní zápas na turnaji Nationscup v rakouském Linci. V cestě za postupem do finále mu bude stát výběr Maďarska. Ve druhém zápase budou bojovat o postup do finále Rakousko a Norsko. Český tým vyhrál tento turnaj v letech 2009, 2012, 2015 a naposledy v loňském roce, když ve finále porazil domácí Rakousko.

celý článek

Český národní tým žen na 4. místě

Český národní tým žen na 4. místě

Vydáno dne: 13.07.2017 | Autor: Redakce

Česká ženská reprezentace se ve své premiérové účasti na Euro Beach Soccer Cupu umístila na 4. místě. Za sebou dokonce nechala i loňské šampionky ze Španělska. V úvodním zápase si poradil náš tým s Řeckem a v souboji o finále podlehl švýcarkám, které neponechaly nic náhodě a již rozhodly v první třetině. Český tým se tak připravoval na souboj o 3. místo. Po vyrovnaném zápase se nakonec radovaly soupeřky z Nizozemska a zvítězily 1:0. Celkové vítězství nakonec braly angličanky, které přehrály švýcarky a oplatily jim porážku z ženského klubového Euro Winners Cupu.

celý článek