facebook

Twitter Plážová Kopaná Facebook Plážová Kopaná YouTube Plážová Kopaná Zoner Instagram


Aktuality

Česká reprezentace je v Bělehradu

Česká reprezentace je v Bělehradu

Vydáno dne: 21.06.2017 | Autor: Redakce | Foto: Jan Dámec

Česká reprezentace odjela na kvalifikaci EBSL do Bělehradu v Srbsku. V boji o postupové místo nás čekají týmy Estonska, Srbska a Norska. Navíc postupují také 3 nejlepší týmy z 2. místa (celkem 4 skupiny). Zápasy a novinky můžete sledovat na facebooku nebo instagramu. První zápas s Estonskem je na programu v pátek 23.6. od 14:15 hodin a odkaz na live přenos uveřejníme co nejdříve.

celý článek

Čeští mladíci mají za sebou první akci

Čeští mladíci mají za sebou první akci

Vydáno dne: 21.06.2017 | Autor: Redakce | Foto: beachsoccer.com

Talent Beach Soccer Tournament je již minulostí. Z vítězství se radovalo domácí Maďarsko, které potvrdilo svoji suverenitu v juniorské kategorii a obhájilo titul. Český tým se umístil na 8. místě, když odehrál velmi vyrovnané zápasy s Francií, Ukrajinou a Běloruskem jejichž A týmy hrají divizi A. Více informací včetně výsledků najdete v článku.

celý článek

Talent Beach Soccer Tournament

Talent Beach Soccer Tournament

Vydáno dne: 16.06.2017 | Autor: Redakce

Dnes 16. června 2017 se plážový fotbal v České republice zapisuje do historie, když se vedle A týmu  nově objeví další reprezentační tým při mezinárodním turnaji. Tým U21 pod vedením trenéra Michaela Lukiče se tak řadí vedle top evropské týmy, kteří mají reprezentační tým U21. V roce 2016 byl odehrán první ročník a zúčastnili se jej 4 týmy. Z vítezství se radovalo domácí Maďarsko, před Francií, Polskem a Běloruskem.

Zápasy můžete sledovat live na www.youtube.com/watch?v=bmLY5gqoyUM.

Aktuální informace budeme přinášet na facebooku.

Dnešní zápasy 18.6.2017
13:15 - Bělorusko vs. Česká republika 4:3
14:30 - Řecko vs. Ukrajina 4:9
15:45 - Španělsko vs. Polsko 7:2
17:00 - Maďarsko vs. Francie 13:4

 

celý článek

Ohlédnutí za Euro Winners Cup

Ohlédnutí za Euro Winners Cup

Vydáno dne: 13.06.2017 | Autor: Redakce | Zdroj: denik.cz | Foto: SK Bosnia Online EU Teplice

Nazaré (Portugal) / Teplice 
Svůj zápis do historie provedlo na úspěšnou mužstvo plážové kopané SK Bosnia Online EU Teplice již samotným faktem své účasti v nejprestižnější soutěži Evropy Lize Mistrů v plážové kopané, neboli Euro Winners Cup 2017 Nazaré.

Teplice poměřily své síly v preliminary round skupině A s Artur Music (loňský i letošní finalista ligy mistrů EWC, navíc brankář Vitaliy Sidorenko je dvojnásobným držitelem titulu nejlepší brankář EWC včetně letošního ročníku Ligy Mistrů v Portugalsku), FC Delta Saratov a Litoral BS Dunkerquios. Úvodní utkání SK Bosnia Online EU Teplice odehrála proti Artur Music a podlehli 0:14. V dalším utkání se tepličtí postavili druhému favoritovi skupiny FC Delta Saratov a podlehli 1:10. Velké zkušenosti z úvodních dvou zápasů však dokázali hráči SK Bosnia Online EU Teplice zúročit v posledním zápase, když porazili francouzský Littoral BS Dunkerquois 6:3. Z celkového vítězství se radoval v mužské kategorii SC Braga (Portugalsko) a v ženské kategorii Havana Shots Aargau (Švýcarsko).

celý článek

Reprezentační akce začínají

Reprezentační akce začínají

Vydáno dne: 09.06.2017 | Autor: Redakce | Foto: Petr Špírek

A je to tady, po několika týdenních trénincích jedeme na ostro! BSWW připravila plán této sezóny a české reprezentace obsadí všechny kategorie. Je to poprvé v historii, kdy máme zastoupení nejen A týmu, ale také U21 a žen. Průběžně budeme představovat jednotlivé akce, jak jdou za sebou.

Jako první odjíždí ve středu 14.6. nově poskládaný tým U21 do maďarského Siofoku. Zde se lvíčata při akci Talent Beachsoccer Tournament utkají s Francií o postup mezi nejlepší 4 týmy starého kontinentu. Více informace můžete najít zde.

Další v pořadí je A tým, který odlétá 21. 6. do srbského Bělehradu, kde bude bojovat s Estonskem, Srbskem a Norskem o postup do Promotion finále. Více informace můžete najít zde.

Ženy mají ještě měsíc příprav a na své první ME odlétají 5.7. Akce se koná v portugalském Nazaré, kde se nedávno konal Euro Winners Cup. Více informace můžete najít zde.
 

celý článek

I na druhém turnaji jsme skončili na 4. místě

I na druhém turnaji jsme skončili na 4. místě

Vydáno dne: 14.05.2017 | Autor: Redakce

České reprezentace se umístila na 4. příčce mezinárodního turnaje BELT AND ROAD INTERNATIONAL BEACH SOCCER CUP 2017 v Číně. Z vítězství se radoval tým Maďarska, který všechny 3 zápasy vyhrál. Na druhém místě skončila domácí Čína a bronzovou příčku obsadilo Chile.

celý článek

Turnaj v Číně

Vydáno dne: 06.05.2017 | Autor: Redakce

Česká reprezentace v pondělí odlétá na turnaj do Číny, kde se koná BELT AND ROAD INTERNATIONAL BEACH SOCCER CUP 2017. V českém týmu se tentokrát objeví 2 nováčci, kteří budou mít premiéru za národní tým. V tomto turnaji na sezónu se utkáme postupně s týmy Číny, Maďarska a Chile. Národní tým se vrací 16.5. odpoledne. Aktuální informace sledujte na www.facebook.com/beachsoccerczech, fotky je možné sledovat na Instagramu beachsoccerczech

celý článek

Mistrovství světa Bahamy 2017

Mistrovství světa Bahamy 2017

Vydáno dne: 29.04.2017 | Autor: Redakce

Finále: Brazílie - Tahiti 6:0
3. místo: Írán Itálie 5:3

Konečná tabulka:
1. místo - Brazílie
2. místo - Tahiti
3. místo - Írán

Nejlepší střelec adidas Golden Scorer
1. místo - Gabriele Gori (Itálie) - 17
2. místo - Rodrigo (Brazílie) - 9
3. místo - Mohammad Ahmadzadeh (Írán) - 9

Nejlepší brankář adidas Golden Glove
Peyman Hosseini (Iran)

Nejlepší hráč Golden Ball
Gold: Mohammad Ahmadzadeh (Írán)
Silver: Mauricinho (Brazílie)
Bronze: Datinha (Brazílie)

Fair Play Award
Brazílie

celý článek

Reprezentace skončila na 4. místě

Reprezentace skončila na 4. místě

Vydáno dne: 25.04.2017 | Autor: Redakce

České reprezentace se umístila na 4. příčce mezinárodního turnaje Tulip Beach Soccer Tournament Festival 2017 v  Istanbulu. Z vítezství se radoval tým Běloruska, který všechny 3 zápasy vyhrál a potvrdil, že právem patří do divize A. Na druhém místě skončila Anglie, která ve vzájemném zápase s Tureckem zvítězila na pokutové kopy. Bronzovou příčku obsadilo domácí Turecko. Nyní se čská reprezentace připravuje na turnaj v Číně, kam odjíždí 8. května. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Zdroj: http://teplicky.denik.cz/ostatni_region/plazovi-fotbaliste-cerny-a-baran-v-reprezentacnim-triku-nezklamali-20170424.html

celý článek

Interview s hráči národního mužstva před zahájením turnaje

Interview s hráči národního mužstva před zahájením turnaje

Vydáno dne: 21.04.2017 | Autor: Redakce

Praha / Istanbul - Národní mužstvo plážové kopané se nachází v Turecku, kde v hlavním městě Istanbul odehraje mezinárodní prestižní turnaj Tulip festival. Hráči včera absolovovali první přípravný trénink před dnešním úvodním duelem s Běloruskem. Úvodní utkání odehraje Česká reprezentace dnes 21.4. od 14:00h v Istanbulu. Utkání bude možné sledovat live, odkaz zjišťujeme. Aktuální informace sledujte na www.facebook.com/beachsoccerczech

celý článek